Спартак победио Раднички 4:2, и престигао га на табели Супер лиге

ФК Спартак из Суботице победио је Радничким из Ниша и то резултатом 4:2 на стадиону у Суботици.
fk spartak

Да је утакмица била напета говори промашен пенал за госте већ у четвртом минуту, након је чека фудбалер Радничког Милан Павков постигао гол и тако Раднички повео са 1:0.

Требало је пуних пола сата домаћинима да изједначе, те је голом у 40.минуту Ђорђа Ивановића, дошло до резултата 1:1, да би Радовановић у 43.минуту обезбедио вођство. Одмах након другог полувремена Аранђел Стојковић поново постиже погодак за домаћине.

Победу домаћих загарантовао је Александар Радовановић у 82.минуту, а пет минута након тога Павков својим другим голом на овој утакмици покушао да ублажи пораз.

Овом победом, Спартак је престигао Раднички на табели Супер лиге, али чека се још на меч Партизана и Чукаричког за коначно стање на табели.