СРБИН ДОМИНИРА У САД Гол и асистенција Дејана Јовељића у победи ЛА Галаксија против Сан Хозеа

САН ХОЗЕ: Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су јутрос у гостима екипу Сан Хозеа резултатом 3:1 у мечу МЛС лиге. Голове за екипу из Лос Анђелеса постигли су Џозеф Пентсил у 18, српски фудбалер Дејан Јовељић у 43. и Рики Пуиг у 48. минуту.
s

Јовељић је асистирао Пуигу за трећи гол Галаксија. Српски фудбалер је замењен у 63. минуту. Једини гол за Сан Хозе дао је Престон Џад у 70. минуту.

ЛА Галакси је други на табели Западне конференције МЛС лиге са четири бода, док је Сан Хозе последњи са два пораза. Екипа из Лос Анђелеса гостоваће у наредном колу Нешвилу, док ће Сан Хозе дочекати Ванкувер. Фудбалери Сент Луиса победили су на свом терену Њујорк Сити 2:0.

Српски фудбалер Јован Мијатовић играо је од 80. минута за екипу из Њујорка. Голове за Сент Луис постигли су Селио Помпеу у 35. и Самјуелу Адениран у 72. минуту. Сент Луис има четири бода и налази се на трећем месту Западне конференције МЛС лиге, док је Њујорк Сити последњи на Истоку са два пораза.