Сремска лига: Мачвански дерби Подрињу

У мачванском дербију победио је искуснији и срећнији тим Подриња.
Partizan Vitojevci

Подриње - Будућност 2:1 (2:0)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Стадион Подриња, гледалаца 500, судија Р. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Рого у 3.и Мијајловић у 37.(из пенала) за Подриње, Јанковић у 65.минуту за Будућност. Жути картони: Рого, Живковић, Павловић, Мијајловић (Подриње), В. Симеуновић, Јесретић, Бошковић (Будућност).

ПОДРИЊЕ: Релић 8, Теодоровић 8, А. Радовановић 7 (Пршић 6), Рого 7, Ђурђевић 6, Павловић 6,  Живковић 7 (Петковић 7), Пантић 6 (Радосављевић 7), Арсеновић 7, Ивић 6, Мијаиловић 8.

БУДУЋНОСТ: Чупић 7, Јесертић 8, Добо 6 (В. Симеуновић 8), Грујић 7, Бошковић 7, Јанковић 7, Ђорђић 6, Г. Симеуновић 6, Михајловић 7, Владисављевић 6, Галетић 6.

А, можда, је одлучио, и 37.минут, када је главни судија Петровић, свирао пенал за домаћине, Грујић је играо руком. Иначе, вођство, домаћину је донео Рого.Одбијену лопту, прихватио је на 15 метара и само је прецизним шутем вратио у небрањени дио гостујуће мреже.У наставку, борбени гости успели су само да смање резултат.У гужви пред голом Релића најбоље се снашао Јанковић.

Дерби, је игран, у дивном амбијенту, пред више од 500 гледалаца уз спортско навијање навијача оба ривала.

М. Симић

Партизан - Рудар 3:0 (1:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 100, судија Граовац (Рума). Стрелци: Сантрач у 8. и 61.и Гемери у 87.  минуту. Жути картони: Г.Радовић (Партизан), Каурин (Рудар).

ПАРТИЗАН: Будаковић 7 (Савић), Мијић 6, Трипић 6, Г. Петровић 7, Драгојевић 7, Сантрач 7, Алексић 6 (Гемери 7), В. Петровић 7, Г. Петровић 6 (Марковић), Пајић 6, М. Радовић 7.

РУДАР: Савић 6, Стојановић 6, Тодић 6, Тришић 6, Каурин 6, Стричевић 6, Дејић 6 (Илкић 6), Виновић 6, Бојић 6 (Манојловић 6), Лукач 6, Вишњовски 6.

Иако, су, домаћини,  били бољи ривал и повели преко Слободана Сантрача из слободног ударца са око 18 метара,  гости се нису предавали.Више су се трудили, од домаћина, желели да макар изједначе.Ипак, утакмица је завршена  са 3:0 за Витојевчане.Други и тећи гол дамићина, постигнути, су из сумнивих позиција, више су личили на чисте офсајд позиције.

И. Сретић

КЛЕНАК: Борац - Борац (М) 2:0,  АДАШЕВЦИ: Граничар - Напредак (П) 2:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Први мај 1:1, ИНЂИЈА: Железничар - Слобода 1:0, ЉУКОВО: Љуково - ПСК Путинци 0:1, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Рудар 3:0, РУМА: Словен - Јадран 1:0, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Будућност 2:1.