СРЕМСКА ЛИГА Попинчани једва до бода

Напредак (П) - Слога (В) 1:1 (0:1)
d

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, судија Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Савковић у 75. за Напредак, а Лошић у 42. минуту за Слогу. Жути картони: Николић, Митровић, Ружичић (Напредак), Јандрић, Лазић, Лошић, Матић, Вучковић, Милановић на клупи (Слога).

НАПРЕДАК: Николић, Кочијашевић, Лазић, Рагастовац, Савковић, Јовановић, Тодоровић, Митровић, Пољак, Врачев (Вукин), Ружичић.

СЛОГА: Ерцег, Јовановић (Матић), Јандрић (Ченић), Јерковић, Н. Марковић, Достанић, Станић, Пуповац, Јоргић, Лошић (Д. Марковић), Лазић (Вучковић).

Била је то чврста, отворена, али борбена и жива утакмица.Домаћини  су пропустили неколко повољних шанси, да би их гости у финишу полувремена изненадили преко Лошића.

У наставку боља игра домаћина.Пропустили су и неколико повољних шанси, а гол  за коначних 1:1 постигао је Савковић.

Г. Васић

Сремац (Д) - Борац (М) 2:1 (0:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, судија Деспотовић (Огхар).Стрелци: Балабан у 48.и Васиљевић у 64. за Сремац, а Пријић у 33.минуту за Борац. Жути картони: Видаков (Сремац), Стајчић, Кљајић (Борац).

СРЕМАЦ: Станисављевић, Путица, Митровић, В. Кордолуп, Вукајловић, Васиљевић, Вучковић, Н. Кордолуп, Лазић (Р. Ашћерић), Томић (Видаков), Балабан (Јеж).

БОРАЦ: Јандрић, Т. Вулетић, Стајчић, Зорановић (Бијелић), Ненадовић, М. Вулетић, Дамњановић, Кљајић, Пријић (Шојић), Шарчевић (Вукотић), Ђилас.

Било је у овом мечу доста прилика, на обе стране, али фалило је само мало више присебности да се још који пут савладају голмани Станисављевић и Јандрић. Мартичани јесу били бољи у првом делу, али у другом полувремену домаћини бољи за класу.

П. Радовац

Железничар - ЛСК 6:0 (5:0)

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Ракар у 17,  М. Митровић у 28, 32, 39. и 42. и Мандић у 90, минуту. Жути картони: Ракар, Тркуља (Железничар), Драгишић (ЛСК).

ЖЕЛЕЗНИЧАР:  Благојевић, Ракар 8, Плећаш 8, Ж. Митровић 8, М. Митровић 9, Бртка 8 (Тркуља), Трица 8 (Ћојановић), Мандић 8 (Соколовић), Мандић 8 (Лончар), Ковачевић 8, Димитријевић 8.

ЛСК: Теодоровић 6, Тодоровић 6, Н. Дронић 6, Савић 6, Дринић 6, Босанчић 6 (Рибић), Малиновић 6 (Морак), Б. Дронић 6 (Гршић), Драгишић 6, Бојић 7, Шћурк 6 (Радић).

Домаћини су били много бољи у првом  полувремену када су и повели са 5:0 . У наставку темпо игре је пао. У последњем минуту Мандић је видео  да је голман гостију Теодоровић далеко од своје гол линије, и готово са 60 метара је успео да га лобује,и постави коначан резултат утакмице.

И. Ђумић

Словен - Хајдук (Б) 3:0 (2:0)

РУМА: Стадион Словена, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Церовац у 21, Бранковић у 42. и Адамовић у 71. минуту.

СЛОВЕН:  Веселиновић, Церовац, Мандић, Калајyић, Самарyић (Вукелић), Топић 7 (Батало), Адамовић, Иванковић, Станисављевић (Петковић), Кондић (Крстић), Бранковић (Марин).

ХАЈДУК: Ралић, Стојановић, Поповић, Чича,, Грујичић, Милосављевић, С. Ковачевић (Катић), Иваниш (Котарац), Ђорђевић (Умчевић), Георгијев (Недимовић), Караћ.

Румљани су играли добро, међутим прву прилику су имали гости, али је голман Веселиновић био на месту. У наставку Румљани су успели три пута да погоде мрежу Ралића.

Г. Сучевић

ПСК Путинци - Хајдук (В) 3:0 (2:0)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Стјепановић у 33, Дукић у 41. и  Цветиновић у 50. минуту. Жути картони: Цветиновић (ПСК Путинци), Ветеха (Хајдук).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Кљајић 8, Малбаша 8, Бераковић 7, Стјепановић 7, Алимпић 8 (Пешељ), Цветиновић 8 (Медић), Видовић 6 (Инђић), Зељко 7 (Кандић), Дукић 7 (Ковачевић).

ХАЈДУК: Митровић 7, Радовановић 7, Сарић 6, Саyак 6, Дамјановић 7, Ветеха 7, Грујичић 7, Томшић 7, Зарић 6, Ковачевић 6 (Марковић), Перић 7.

Путинчани су успели да савладају чврсте госте  из Вишњићева, лакше него што се очекивало.

Ч. Јовичић

БСК - Раднички (Ш) 1:1 (0:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Скорупан у 52. за БСК, а Грумић у 78. минуту за Раднички. Жути картони: Сака, Цвјетић, Лукић (БСК).

БСК: Сака 8, Т. Племић 7, Јакшић 7, Мрвичин 7, М. Лакетић 7, Смајловић 7, Бакић 6, Скорупан 8, Цвјетић 7, Лукић 7 (Ж. Ћирић 8), Митровић 7 (Б. Ћирић).

РАДНИЧКИ: Николић 7, Утвић 7, Цвијић 7, Аперлић 7, Дрча 7, Павловић 7 (Нонковић), Стојшић 7, Шуша 7 (Војновић), Добројевић 7, Грумић 8, Алексић 7.

Гости су се углавном бранили. Домаћуи су повели после контре. Акцију је повео Ж. Ћирић, а завршио Скорупан дивним ударцем с 14 метара.Према очекивању од тог тренутка све конце на утакмици преузели су гости.На крају су успели су да изједначе. Грумић је ефектно с 16 метара савладао голмана Саку.

М. Илић

Митрос - Љуково 3:0 (2:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Малиновћ у 35. 84. (оба из пенала) и Цвијановић у 38. минути.Жути картони: Сремац, Трубић, Грбић (Митрос), Грлковић, Маљковић, Блануша (Љуково).

МИТРОС: Дудић 7, Опарушић 7, Симјановски 7, Сремац 7 (Мађаровски 7), Малиновић 9, Грбић 7 (Маглић), Милошевић 7, Трубић 8, Цвијановић 8 (Ковачевић 7), Бабић 8, Боровац 7.

ЉУКОВО: Опачић 6, Грковић 7, Николић 6, Маљковић 7, Дубајић 6 (Блануша), Узелац 7 (Јеж), Мркела 6, Чучковић 7, Мачак 7, Булат 7, Лукач 6.

Домаћини су били много бољи и у првом полувремену и успели два пута да погоде мрежу Опачића. Гости су у наставку покушали да преокрену резултат, али нису успели, уз то скривили су и пенал, што је Милиновић искористио.

Р. Петковић

Доњи Срем - Партизан 4:1 (2:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, судија Тошић (Стара Пазова). Стрелци: Рајић у 25, Живановић у 44, Кривокућа у 73. и Марковић у 80. за Доњи Срем, Петровић у 73. за Партизан.Жути картони:  Цураковић (Доњи Срем), Петровић (Партизан).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Лукић, Кривокућа, Цураковић, Живановић, Перишић (Марковић), Јуришић,  Штетић, Рајић (Новић), Радивојевић (С. Радосављевић), В. Љубојевић.

ПАРТИЗАН: Стајчић, Трипић, Мирковић, Вулетић, Петровић, Г. Радовић (Гемери), Босиљков (Гачић), Матијевић (Ђуровић), М. Радовић, Добић, Јовановић.

Већ у првом полувремену Пећинчани су дошли до вођства од два гола разлике.Кривокућа је постигао леп леп после израђене акције. И у наставку играчи Доњег Срема играли су чврсто у одбрани а у нападу су се просто поигравали са гостима.

М. Гмизић

Рудар - Борац (К) 2:1 (1:1)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Гербец у 30. и Нинковић у 90. за Рудар, Мирковић у 17. минуту  за Борац. Жути картони: Жугић, Нинковић, Дејић (Рудар), Вукосављевић, Пештерац, Стојковић (Борац).

РУДАР: Васић 7, Дејић 8, Нинковић 8, Драгутиновић 7 (Савић), Мајкић 8, Гербец 8, Басара 8 (Гравара), Милош Лужајић 8 (Милан Лужајић), Манојловић 7, Вуковић 8 (Гаврић), Тривунчић 8.

БОРАЦ: Илић 7, Б. Самарџић 7, Радишић 7, Вукосаввљевић 7, В. Матић 7, Пештерац 7 (Сутара), П. Илић 7 (Нинкобвић 7), Мирковић 8 (Васиљевић), Глумчевић 6, Стојковић 6.

Иако су Кленчани повели изванредним голом Мирковића из слободног ударца с 17 метара, домаћини се нису предавали и успели да преокрену резултат.