Сремска лига: Празне мреже у Врднику

Била је то борбена и жива утакмица у којој су домаћини пропустили три повољне прилике, а гости су били само једном у прилици да угрозе гол поузданог голмана Савића.
fudbal/dnevnik

Рудар - ПСК Путинци 0:0

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 120, судија Тошић (Стара Пазова).Жути картони: Грујић (Рудар), С. Видовић, Вуковић (ПСК Путинци). Црве ни картон: Манојловић (Рудар).

РУДАР: Савић 7, Дејић 7, Ннковић 7, Лужајић 7, Сантрач 7, Јовановић 7, Новаковић 7, Стојчић 7 (Покрајац), Марковић 7 (Поповић), Манојловић 7, Достанић 7 (Грујић 7).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевћ 7, Јовановић 7, Јуришић 7, С. Видовић 7, Дукић 7, Стјепановић 7 (Вуковић 7), Глигоријевић 7, Кнежевић 7, Ољача 7, М. Видовић 7, Колунџић 7.

Врдничани су били бољи ривал у другом полувремену, али ни то није било довољно за победу.

И. Сретић

Раднички (Ш) - Доњи Срем 1:0 (1:0)

ШИД: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Љуниковић (Рума).Стрелац: Дрча у 27. минуту. Црвени картони: Теофиловић (Раднички), М. Митровић (Доњи Срем).

РАДНИЧКИ: Алексић 7, Аперлић 7, Дрча 8, Васић 7, Стојшић 7, Шуша 7, Дерајић 7, Теофиловић 7, Мирчетић 7 (Мијатовић 7), Матић 7, Болић 7.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 7, Д. Радосављевић 7, М. Митровић 7, Дугоњић 7, Перишић 7 (Н. Митровић 7), Љубојевић 7, Пузић 7 (Марковић), Максимовић 7, Новић 7, С.  Радосављевић 7, Ристивојевић 7.

Шиђани су заслужено славили.Јесте минимално, а баш за толико су домаћини били и бољи. Дрча је искористио једину грешку гостујуће одбране и Јелача је био савладан.

П. Л.

Железничар - Доњи Петровци 0:1 (0:1)

ИНЂИЈА: Стадион поред Железничке станице, гледалаца 100, судија Софтић (Бачинци).Стрелац: Стојановић у 6. минуту.  Жути картони: Чучковић, Димитријевић, Цураковић (Железничар), Драганић, Стојановић (Доњи Петровци).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милановић- (Турко 7), Марјановић 7, Цураковић 7 (Пејовић 7), Чучковић 7, Лукић 7, Павловић 7, Ракар 7, Бајић 7, Костић 7, Дубајић 7 (Кривокућа 7), Димитријевић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 7, Путица 7, Сремчевић 7, Диклић 7, Ружичић 7, Стојановић 8, Пољак 7, Драганић 7, Васиљевић 7, Чворков 7, Травица 7 (Деврња 7).

Гости из Доњих Петроваца су били надиграни, али шта то вреди када домаћини већ дуго немају убојитог стрелца. Имали су домаћини чак четири веома повољне шансе.Од тога два права зицера. Гости једну праву шансу претворили у гол и освојили три бода.

И. Ђумић

Митрос - Хајдук (Б) 0:1 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелац: Крстић у 76. минуту. Жути картони: Панић, Симјановски (Митрос), Бјељац (Хајдук).

МИТРОС: Никшић 7, Н. Стојановић 6, С. Симјановски 6, Симић 6, Панић 6, Трубић 6, Малиновић 7, Бабић 7 (С. Николић 6), Грбић 6 (Цвијановић 6), Шарић 7 (Вукотић 6), Боровац 6.

ХАЈДУК: Опарница 7, Бркић 6, Поповић 7, Лангуyић 6 (Зекић 6), Н. Ковачевић 6, Милосављевић 7 (Чавић), Петровић 7, Бјељац 6, Караћ 6, С. Ковачевић 6, Крстић 7 (Терзић).

Домаћини су играли много боље. Гости из Бешке су се умешно бранили и нападали  из контри. Чекали су тренутак када ће домаћа одбрана погрешити.На крају су и дочекали. Неспоразум С. Николића и Стојановића искористио је Крстић и лако је савладао Никшића. А какве су шансе промашили Симјановски и Шарић. Панић није успео ни главом изблизине да погоди гостујућу мрежу.

Р. Петковић

ЛСК - Хајдук (В) 3:0 (2:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а гледалаца 150, судија Грозданић (Огар).Стрелци: Милићевић у 20. и 81. и Чикара у 28. минуту. Жути картони: Требовац (ЛСК), Ђорђевић (Хајдук).

ЛСК: Овшек 7, Рибић 7, Бараћ 7, Половина 7, Лађевац 7, Чикара 7 (Крстић), Милићевић 7 (Дринић), Дронић 7, Савић 7, Малиновић 7 (Требовац), Шћурк 7.

ХАЈДУК: Митровић 6, Ђорђевић 6 (С. Марјановић), Арбић 6, Ковачевић 7, Радовановић 7, Личанин 7, Станковић 6 (А. Марјановић 6), Дамјановић 6 (Хрчек 7), Грујичић 7, Јурошевић 7, Перић 7.

Лаћарци су одиграли квалитетно прво полувреме и плод такве игре је и два гола у мрежи гостију. Милићевић је савладао Митровића из шута са око 25 метара.Чикара је  промешао тројицу противничких играча, а онда је лопту рутински послао у мрежу. У 43.минуту Шћурк није искористио пенал. Пре тога Ковачевић је непрописно зауставио Савића. А по шансама домаћини су могли водити и већом разликом.

И у наставку игре Лаћарци су били бољи ривал. И опет је био стрелац Милићевић. Прекинуо је додавање гостујућих играча, и онда из прве шутирао и погодио мрежу.

М. Плавшић

Борац (К) - Будућност 1:2 (0:0)

КЛЕНАК: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Пјевац у 86. за Борац, аСимеуновић у 49. и 64. минуту за Будућност. Жути картон: Д. Самарyић (Борац).

БОРАЦ: П. Илић 7, Аћимовић 6, Зељић 6, Б. Самарyић 6, Вукосављевић 6, В. Матић 6, Д. Самарyић 6, Пјевац 7, Сарић 6 (Милутиновић 6), Нинковић 7 (Стојаковић 6), Вукашиновић 6 (Радишић 6).

БУДУЋНОСТ: Јокић 9, Грујићч 7 (Марјановић), Станивуковић 7, Радосављевић 8, Јефтић 7, Јанковић 7, Симовљевић 7, Петровић 7, Станић 7, Симеуновић 9 (Ђорђић), Јошић 8 (Старчевић).

Доминацију у игри гости су искористили тек у наставку игре.Домаћини су пропустили да реализују пенал. А гости су у следећем минуту удвостручили вођство, што им је донелу нову победу и три бода.

М. Симић

Љуково - Партизан 2:1 (1:1)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: Рајић у 7. и Царевић у 88. за Љуково, Млађеновић у 9. минуту за Партизан..

ЉУКОВО: Благојевић, Блануша, Дубајић, Георгијев, Стевић, Арсић, Вишњић (Макарић), Николић, Тривковић (Дубајић), Мачак (Царевић), Рајић.

ПАРТИЗАН: Стајчић, Петковић, Трипић, Трумић, Н. Вулетић, Алексић, В. Петровић (Младен Арнаутовић), Г. Радовић, Матијевић, М. Радовић (Милан Арнаутовић), Млађеновић (Стојановић).

Коначно су Љуковчани славили. Капитен домаћих Здравко Тривковић одлично је предводио своје саиграче и то је и одлучило коначног победника.

Н. Тркуља

Борац (М) - Напредак (П) 1:0 (1:0)

МАРТИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Инђић (Инђија). Стрелац: Зорановић у 44. минуту. Жути картони: Томшић, Шарчевић, Ковачевић (Борац), Скопљак, Јанковић, М. С. Јовановић, Врачев (Напредак). Црвени картон: Дамјановић (Борац).

БОРАЦ: Јандрић 8, Т. Вулетић 8, Тодоровић 8 (Бјиелић 7), Зорановић 9, Томшић 8, Лазић 8 (Матић 7), Ковачевић 8, М. Вулетић 8, Дамјановић 7, Бакајлић 8, Шарчевић 8.

НАПРЕДАК: Грковић 8, С. М. Јовановић 7, Ђилас 7, Кљајић 7, Станковић 7, Скопљак 7, Сремац 7, Јанковић 7, Ћалић 7 (Ивковић), Врачев 7, П. Мајсторовић 7.

Мартичани су освојили су сва три бода јер су били бољи ривал.Имали су домаћини више шанси, али одлучио је гол Зорановића у финишу полувремена.Савладао је голмана Грковића директно из корнера.

З. Крстић

ШИД: Раднички - Доњи Срем 1:0, ЉУКОВО: Љуково - Партизан 2:1, ИНЂИЈА: Железничар - Доњи Петровци 0:1, КЛЕНАК: Борац - Будућност 1:2, МАРТИНЦИ: Борац - Напредак (П) 1:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Хајдук (В) 3:0, ВРДНИК: Рудар -  ПСК Путинци 0:0, СРЕМСКА МТРОВИЦА: Митрос - Хајдук (Б) 0:1.