СРЕМСКА ЛИГА: Румљани контром до бодова

Хајдук (Б) -  Словен 0:1 (0:1)
fudbalska lopta

БЕШКА: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Ранковић (Јарак).Стрелац: Кондић у 13. минуту.Црвени картон: Батало представник Хајдука.

ХАЈДУК: Калајџић 7, Чича 6 (Чучковић 6), Добријевић 6 (Петровић 7), Милосављевић 7, Цураковић 7, Рибар 7, Караћ 7, Лаврек 6 (Трбовић 7), Ковачевић 7, Митровић 7, Суботин 7 (Радун).

СЛОВЕН: Јокић 6, Маловић 6, Пузић 7, Маслић 7, Иванковић 6, Стоисављевић 6, Ступар 6, Кондић 7 (Добић), Кордолуп 6 (Вукмановић), Видовић 7, Јовановић 5.

Виђена је добра утакмица. Играчи Хајдука су се прописно испромашивали. У првих дестак минута два пута је био у велим шансама Лаврек и једном Караћ. Онда су то гости казнили. Извели су контру у којој се најбоље снашао Кондић и Калајyић је био савладан.

И у наставку поново велики промашаји, опет два пута Лаврека, Митровића и Караћа. Гости су почели да одуговлаче са игром и стигли су до циља.

М. Батало

Слога (В) - Сремац (Доб.) 2:1 (1:0)

ВОГАЊ: Игралиште логе, гледалаца 150, судија Митровић (Рума).Стрелци: Станић у 43. и Симњановски у 89. за Слогу, Тадић у 56. минуту за Сремац.Жути картони: Симњановски, Достанић, Д. Марковић (Слога), Митровић, Р. Ашћерић, Грујић  (Сремац).Црвени картон: Стошић (Сремац).

СЛОГА: Ерцег 7, Путица 7, Станковић 7, Јовановић 7, Симњановски 8, Јерковић 7, Достанић 7 (Илић 7), Станић 8 (Н. Марковић 7), Јоргић 7 (Евђенић 7), Д. Марковић 7 (Трубић 7), Д. Лазић 7.

СРЕМАЦ: Матић 7, Грујић 7, Младеновић 7, Шолак 7, Стошић 7, Петровић 7 (Лазаревић 6), Тадић 7,  Ераковић 7, Р. Ашћерић 7 (Чубрило 6), Провиђало 6, Дујић 6.

Вогањци су заслужили по игри и шансама и убедљивију победу. И гости су играли у неким периодима добар фудбал. Ипак, на крају су Станић и Симњановски постигнутнутим головима донели тријумф домаћем тиму.       Г. Васић

Железничар - Фрушкогорац 2:1 (1:0)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Нинић у 41. и Митровић у 62. за Железничар, а Ђуричић у 80. минуту за Фрушкогорац.Жути картон: Ристић (Фрушкогорац).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Петковић 7 (Благојевић 7), Боснић 8, Нинић 8, Вучковић 7,5 Митровић 8 (Соколовић 7), Плећаш 7 (Михајловић), Каурин 7, Ракар 7, Блануша 8 (Мандић), Дубајић 8, Лукач 7.

ФРУШКОГОРАЦ:  Радаковић 7,5, Ђукић 7, Ивановић 7, М. Трнић 7, Симић 7 (Лужајић), Душан Грабић 7 (Гајић), Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Ристић 7, Н. Симић 7, Ђурићић 7 (Стојчић).

Инђијци су забележили сигурну победу. Били су бољи ривал. Целу утакмицу су нападали и сворили су више шанси. Плећаш је погодио пречку. Повели су у финишу полувремена.Нинић је главом дочекао лопту и само је скренуо у мрежу. У наставку гледаоци су млогли видети још два изванредна гола .Прво је стрелац био Митровић.Покупио је одбијену лопту од одбране гостију и са једанаест метара је просто закуцао у мрежу.  Ђуричић је за госте повратну лопту од Н. Трнића такође просто закуцао у домаћу мрежу са око осам метара.

И. Ђумић

Напредак (П) - Раднички (И) 3:2 (1:1)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Пејаковић (Чалма).Стрелци: Јакшић у 12. и Тодоровић у 56. (из пенала) и 70. за Напредак, Стојчић у 27. и Радосављевић у 80. минуту за Раднички.Жути картони: Н. Јовановић (Напредак), Шевић, Н. Митровић (Раднички).

НАПРЕДАК: Николић 7, Радовановић 7, Миросављевић 7, Јакшић 8, Сремац 7, Грбић 7, Тодоровић 8, Кочијашевић 7 (Опачић), Вукин 7, М. Јовановић 7, Н. Јовановић 7.

РАДНИЧКИ: Н. Савић 7, Кљајић 7, Николић 7, Дучић 7, Н. Митровић 7, Радосављевић 7 (Вукотић), Шевић 7,  Д. Митровић 7, Пузић 7, Поповић 7, Стојчић 7 (Бикић).

Ривали су одиграли веома добру утакмицу. Домаћи су ипак били бољи, баш за један гол. Јакшић је постигао веома леп погодак с 20 метара, а погодио је и пречку, код резултата 3:1, из слободног ударца са око 20 метара.

Б. Петровић

Сремац (В) - Партизан 2:0 (1:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Глигоријевић у 25. и Јовановић у 70. минуту.

СРЕМАЦ: Мандић 7, С. Ранков 7, Инђић 7, Делић 7, Цвијановић 7, Грујин 7, Јовановић 7, Лошић 7, (Павковић), Глигоријевић 8, Коларов 7 (Бераковић 7), Богуновић 7.

ПАРТИЗАН: Мршић 7, Конц 7, Мирковић 7, Марковић 7, Павловић 7 (Вишацки), Јовичић 7, Петровић 7, М. Малиновић 7, М. Радовић 7, П. Млађеновић 7 (С. Млађеновић), Ј. Малиновић 7.

Војчани су повели из прелепог гола Глигоријевића. После центаршута, извио се високо и главом само скренуо лопту у незаштићени део мреже. Јовановић је био стрелац после добро одигране контре. Нашао се сам на другој стативи и само ћушнуо лопту у мрежу.

Н. Ковачевић

Сремац (Деч) - Борац (М) 3:1 (2:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија Блажон (Рума).Стрелци: Кресојевић у 18. и 31. и Јанковић у 51. за Сремац, Т. Вулетић у 52. минуту за Борац.Жути картони: Мијатовић, Кресојевић (Сремац), Божић (Борац).

СРЕМАЦ: Шљукић, Стојковић, Недељковић, Мијатовић (Милић ), П. Мајсторовић, Кресојевић,  Радошевић, Јуришић (Радивојевић), Стојчевић  (Живановић), Марчета (Свилар), Јанковић.

БОРАЦ: Јандрић, Радуловић, Т. Вулетић, Стајчић (Божић), Марицки, Бојанић (Бијелић), М. Вулетић, Дамјановић, Шумарски, Шарчевић (Паунић), Давидовић.

Заслужена победа Дечана. Виђени су изванредани потези Бојана Кресојевића. Постигао је уз то и два  гола, а један је био баш прелеп и то из слободног ударца са око 25 метара. Лопта је у гостујућу мрежу улетела као тане.

В. Стојковић

Борац (К) - Подриње 3:6 (1:2)

КЛЕНАК: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци: Мирковић у 34. и Д. Самарџић у 49. и 62. (из пенала) за Борац, Павловић у 34. и 90, Ђурђевић у 38. и 84, Петковић у 53. (аутогол) и Мијаиловић у 89. минуту за Подриње.Жути картон: Д. Самарџић (Борац).Црвени картон: Арсеновић (Подриње).

БОРАЦ: Стјепановић 6, Ножанић 5, Б. Самарyић 6, М. Самарџић 6, П. Илић 5, Фриц 5, Мирковић 5, Пјевац 6, Јовић 6, Савић 6, Н. Самарyић 6.

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Теодоровић 7, Радовановић 7, Павловић 7, Ђурђевић 7, Тодоровић, Стевић 7, Савић 7, Мијајловић 7, Антић, Арсеновић 7, Туцаковић 7, Ераковић 7.  Кленчани само су у првих 30 минута изгледали добро, после тога све је било у знаку играча из Мачванске Митровице.

З. Перић

Јадран - Љуково 0:0

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци).Жути картони: Ј. Којчиновић (Јадран), Макарић (Љуково).

ЈАДРАН: Травица 6, Грковић 6, Пејић 6, Георгијев 6, Кривокућа 6, Ј. Којчиновић 6 (Пекић 6), Драгојевић 6 , Комненовић 6, Наглић 6 (Кошутић 6), Булатовић 6 (Крстић 6), Спаловић 6.

ЉУКОВО: Опачић 7, Стевић 7 (Поповић 7), Стојанац 7, Играч 7, Андреата 7, Булат 7, Играчев 6,  Матић 6 (Мазињанин), Макарић 6 (Катић 6), Узелац 6 (Милановић 6), Радић 6.

Гости су играли добро у одбрани. Домаћи су нападали потпуно неорганизовано. И поред тога, имали су три лепе прилике да савладају голман гостију Опачића. И гости су имали једну праву шансу.      И. Маленчић

ВОГАЊ: Слога - Сремац (Добринци) 2:1, ПОПИНЦИ: Напредак -Раднички (И) 3:2, ИНЂИЈА: Железничар - Фрушкогорац 2:1, ВОЈКА: Сремац -Партизан 2:0, ДЕЧ: Сремац - Борац (М) 3:1, БЕШКА: Хајдук - Словен 0:1, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Љуково 0:0, КЛЕНАК: Борац - Подриње 3:6.

1. Словен  11     10     1      0      28:5  31

2. Железнич.     11     8      2      1      30:7  26

3. Хајдук (Б)      11     8      1      2      26:10        25

4. Јадран   11     7      2      2      29:14        23

5.Слога (В)        11     5      2      4      18:13        17

6. Партизан       11     5      1      5      16:14        16

7. Подриње       11     4      3      4      22:19        15

8. Напред. (П)   11     4      2      5      20:22        14