Сремска лига: Златан гол Бојанића

Борац (М) - Сремац (Д) 1:0 (1:0)
fruskogorac mandjelos

МАРТИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Белић (Ириг). Стрелац: Бојанић у 24. минуту. Жути картони: Божић, Бојанић (Борац), Стошић (Сремац).

БОРАЦ: Јандрић 8, , Радуловић 8, Стајчић 8, Божић 8 (Паунић), Марицки 8, Бијелић 8, (Опарушић), Бојанић 9, Лукић 8 (Шумарски), М. Вулетић 8, Шарчевић 8 (Лазић), Давидовић 8.

СРЕМАЦ: Милановић 7, Латковић 7, Митровић 7, Младеновић 7, Стошић 7, Вукајловић 7, Башић 7, Тадић 8 (Грујић) Провиђало 7 (Петровић), Ераковић 7 (Чубрило), Лазаревић 7.

Мартичани су заслужили по игри и убедљиву победу. Али, и гол Бојанића, вреди злата. Он је постигао изванредан гол из слободног ударца с 18 метара.

П. Матић

Напредак (П) - Јадран 2:3 (1:1)

ПОПИНЦИ: Стадион Напретка, гледалаца 150, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Кочијашевић у 29. и Тодоровић у 70. (из пенала) за Напредак, Паловић у 21, Марковић у 57.(из пенала) и Ј. Којчиовић у 89. минуту за Јадран. Жути картони: Зорановић, Миросављевић, Пољак (Напредак), Шестовић, Спаловић (Јадран).

НАПРЕДАК: Николић 6, Којчиновић 7, Зорановић 6, Миросављевић 6, Пршић 6, Сремац 7, Тодоровић 6, Јакшић 7 (Пољак 7), Вукин 6 (И. Јовановић 6), Н. Јовановић 6.

ЈАДРАН: Травица 7, Грковић 7, Пејић 7, Георгијев 7, Шестовић 7 (Ј. Којчиновић 8), Карна 7, Пекић 7, Марковић 8, Комненовић 7 (М. Којчиновић), Вуколић 7 (Наглић), Пекић 7, Спаловић 9 (Кривокућа).

Гости допутовали само са намером да освоје сва три бода. У томе су успели, али домаћини су два пута стизали гостујуће вођство. Најбољи појединац сусрета Спаловић је постигао изванредан гол из шута са око 35 метара.

И. Маленчић

Партизан - Словен 0:1 (0:1)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 250, судија Блажон (Рума). Стрелац: Видовић у 35. минуту.

ПАРТИЗАН: Стајчић, Мирковић (Марковић), Павловић, Богичевић, Јовичић, Владимир Петровић, Малиновић, Матијевић, М. Радовић, Пајић, П. Млађеновић (Милановић).

СЛОВЕН: Јокић, Маловић, Јовановић, Пузић, Маслић, Иванковић (Топић), Стоисављевић, Батало,  Чворков (Динчић), Кордолуп (Вукмановић), Видовић (Добић).

Ривали су одиграли веома добру утакмицу. А, Румљани бољи за класу. У првом полувремену гости су могли постићи бар пет, шест голова.амо је Видовић био прецизан.осле центаршута само је подметнуо главу, и са пет метара матирао домаћег голмана. наставку игра више равноправнија.аслић за госте и Петровић за домаћине погодили су пречку.

В. Новаковић

Фрушкогорац - Љуково 1:1 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 200, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Масларић у 66. за Фрушкогорац, а Панић у 37. минуту за Љуково. Жути картони: Душан Грабић, Ивановић (Фрушкогорац), Мазињанин (Љуково).

ФРУШКОГОРАЦ: Ракић 7, Жижић 7 (Вукојевић), Ђукић 7, М. Трнић 7, И. Ђорић 7, Душан Грабић 7, Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Масларић 8, Панић 7 (Бојанић), Ивановић 7 (Ђуричић).

ЉУКОВО: Опачић 7, Стевић 7 (Бурсаћ), Стојанац 7, Макарић 7, Панић 7, Тодоровић 7, Андреата 7, Булат 7, Милановић 7, Матић 7, Мазињанин 7 (Катић).

Гости су искористили грешку голмана домаћих Ракића, када је остао кратак, на убачену лопту, а Панић је само ћушнуо лопту у мрежу. У наставку боља игра домаћина, уродила је плодом. Одлични Масларић је одбијену лопту дочекао на 20 метара и онако из прве је само прецизним шутем вратио у гостујућу мрежу.

В. Цвијетић

Раднички (И) - Подриње 1:0 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија Деспотовић (Огар). Стрелац: Дучић у 34. минуту. Жути картони: Пузић, М. Поповић (Раднички), Туцаковић, Ераковић, Павловић (Подриње).

РАДНИЧКИ: Н. Савић 7, Кљајић 7 (Николић 7), М. Стоилковић 7, М. Поповић 7 (Бузаш), Шевић 7, Марковић 7, Д. Митровић 7, Пузић 7 (В. Поповић), Радосављевић 7, Дучић 8, Стајчић 7.

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Туцаковић 7, Ивић 7, Теодоровић 7, Јаковљвић 7, Ђурђевић 7, Ераковић 7, Тодоровић 7 (Антић), Стевић 7, Мијаиловић 7 (Стевановић), Павловић 7 (Симић).

Ривали су одиграли одлично целу утакмицу. Дучић се уписао у листу стрелаца после изванредног центаршута. Било му је довољно да само подметне главу и лопта се закопрцала у мрежи гостију. И свом тиму донео тако заслужену победу.

М. Јовичић

Слога (В) - Борац (К) 3:1 (3:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Милица Лемајић (Инђија). Стрелци: Симњановски у 22, Илић у 31. и Јоргић у 41. за Слогу, Радишић у 70. минуту за Борац.

СЛОГА: Ерцег, Путица, Станковић, Симњановски, Јерковић (Тепшић), Достанић, Илић (Лазичић), Станић (Трубић), Јоргић, Д. Марковић (Коров), Лазић (Глумчевћ).

БОРАЦ:  Стјепановић, Стојковић, Фриц, П. Илић, Радишић, Ножанић, Д. Матић, Јовић, М. Самарџић, Мирковић (Васиљевић),  Петковић (Жунић).

Вогањци су славили заслужено. Били су бољи ривал у току целе утакмице. И пропустили су још неколико изврсних прилика. А, све је било завршено још у првом полувремену када су домаћини водили са недостижних 3:0. Радишић је постигао почасни гол за госте из слободног ударца са око 25 метара. Домаћи стрелци су своје голове постигли после лепих акција.

Г. Васић

Сремац (В) - Сремац (Деч) 2:1 (1:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Глигоријевић у 40. и Бераковић у 87. за домаће, а Радојчић у 78. минуту за госте. Жути картони: Бошковић, Павковић, Грујин (домаћи), В. Петровић, Јанковић, М. Мајсторовић (гости).

СРЕМАЦ (В): Бошковић 7, С. Ранков 7 (Бераковић 8), Делић 7 (Којадиновић), Рудан 8 (Кујунџић), Грујин 8, Павковић 7, Ковачевић 7 (Грујић), Глигоријевић 8, Јовановић 7, Зарић 7.

СРЕМАЦ (Д): Шљукић 7, М. Мајсторовић 7, В. Петровић 6, Стојковић 7, Мијатовић 6, П. Мајсторовић 7, Радошевић 7, Радојчић 7 (Радивојевић), Стојчевић 6 (Милан Марчета 7), Јанковић 7, Шаћири 7.

Војчани, су славили заслужено. Имењак из Деча изгледао је прави ривал само у првих 15 минута.

После водећег гола Глигоријевића, као да су се потпуно предали. Међутим, изненадни гол Радојчића, гостима је дао наде да могу да освоје бод. Онда је на сцену ступио Бераковић. Постигао је веома леп гол из слободног ударца с 25 метара и тако доне свом тиму сигурну победу.  М. Инђић

Железничар - Хајдук (Б) 2:0 (2:0)

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, гледалаца 150, судија Гровац (Рума). Стрелци: Боснић у 24. и Каурин у 38. минуту. Жути картони: Пећанац, Дубајић, Лукач (Железничар), Митровић, Суботин (Хајдук).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Благојевић 8, Боснић 9, Нинић 8 (Плећаш 8), Пећанац 8, Бранковић 8 (Љубинковић 8), Ж. Митровић 8 (Вучковић 8), Ђуричић 8 (Ракар 8), Каурин 9 (Блануша 8), Дубајић 8, Димитријевић 8, Лукач 8.

ХАЈДУК:  Калајџић 7, Чича 7, Лаврек 7, Петровић 7, Милосављевић 7, Цураковић 7 (Поповић 7), Ковачевић 7, Караћ 7, Прица 7, М. Митровић 7 (Чучковић 7), Суботин 7 (Трбовић 7).

Још у првом полувремену Инђијци су завршили посао. Постигли су голове, а после су играли фантастичан фудбал.У много су им помогли и гости из Бешке. Прихватили су игру и надигравање. Домаће голове су постили изванредни Боснић и Каурин после школских акција.Каурин је кумовао Боснићу код његовог гола, а онда је Боснић кумовао код гола Каурина.

И. Ђумић

МАРТИНЦИ: Борац - Сремац (Доб.) 1:0, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Словен 0:1, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Љуково 1:1, ИРИГ: Раднички (И) - Подриње 1:0, ВОГАЊ: Слога - Борац (К) 3:1, ПОПИНЦИ: Напредак - Јадран 2:3, ИИНЂИЈА: Железничар - Хајдук (Б) 2:0, ВОЈКА: Сремац - Сремац (Деч) 2:1.

1. Словен  3      3      0      0      11:0  9

2. Железничар   3      3      0      0      10:0  9

3. Јадран   3      3      0      0      8:3    9

4. Сремац (В)     3      2      0      1      6:9    6

5. Борац (М)      3      2      0      1      4:7    6

6. Подриње        3      1      1      1      6:2    4

7. Хајдук (Б)      3      1      1      1      5:4    4

8. Слога (В)       3      1      1      1      4:3    4