Суботичка лига: Ефектни голови Драгојевића

Сјајни голобради Душан Даргојевић опет постигао је два ефектна поготка.
fudbal, pixabay

ИскраБачка(М) 5:0 (4:0)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца:500, судија: Ј. Хрњак (Бачка Топола), стрелци: Драгојевић у 7. и у 37., Малацко у 18. Бокан у 45. и Николић у 71. минуту, жути картони: Колошњаи, В. Недељковић (Искра), а Кубурић (Бачка).

ИСКРА: Р. Новаков (В. Недељковић), Секулић (Дакић), Јурчук, Човс, Сердар (Зорић), Малацко, Драгојевић (Пердух), Бокан, Николић, Нађ, Колошњаи.

БАЧКА: Г. Лазић, Деак,Ј овичић, Влајковић, Тобџић, Гушић, Кубурић, Парабуђски, Дражић, Станојев, Копре.

Али,најлепши детаљ на утакмици био је еврогол млађаног Душана Бокана, из слободњака са 25 метара.

Ђ. Шт.

Обилић (НК) - Раднички (Б) 1:2 (1:0)

НОВИ КНЕЖЕВАЦ: Стадион Обилића, гледалаца 100, судија: Атељевић (Мартонош). Стрелци: Ђукић у 26. за Обилић, а Рајић у 47. и Милић у 90. минуту за Раднички.

ОБИЛИЋ: Стијовић 7, Грујин 7, Сивчев 7, Перазић 6, Стојков 6, Пантелин 7, Ђукић 8, Спахић 6, Марић 6, Србљан 6, Вуковић 7.

РАДНИЧКИ: Лебовић 7, З. Маревић 8, Ђурић 7, Колак 7, Митић 7, Лебовић 7, Рајић 8, Љубојчић 7, Милић 8, Глоговац 7, У. Маравић 7.

Фудбалери Обилића и овога пута су доживели пораз на свом терену.

Додуше, имали су вођство преко Ђукића у 26. минуту али врло добра екипа Радничког из Бајмока била боља у другом полувремену и лепим голом Срђана Рајића је прво изједначила, а потом када су сви очекивали да ће се ова утакмица завршити без победника, Милић је побегао одбрани Обилића и са неколико метара пласирао лопту у мрежу.

С. Стојиљковић

Резултати:

Врбас - Ђурђин 9:1, Искра - Бачка 5:0, Торњош - Напредак 3:1, Обилић (НК) - Раднички (Б) 1:2, Будућност - Слога 2:0, Србобран - Пролетер 4:1, АФК - Обилић (З) 0:2, Јадран - Сутјеска 1:0