СУБОТИЧКА ЛИГА Лидер потонуо

Сутјеска - Раднички (Б)  4:0 (4:0) ​​​​​​​Још једна у у низу сигурних победа домаћег састава. Сутјеска је доминирала од првог минута и није дала противнику ни мало наде да може учинити нешто више.
fudbal dnevnik, ilustracija

Ревију голова је започео најбољи стрелац домаћих Јакић. У 25. минуту искусни Пековић је повећао предност, прецизним шутем са дистанце. Да би Пејић на крају са два поготка покопао све неде гостију.

Прво је у 32. минуту сјајно снашао у шеснаестерцу,а у 41. минуту  је оборен  брзоноги Вуковић,а Пејић је пенал сигурно реализовао.

И. Вуковић

БАЧКО ДОБРО ПОЉЕ: Стадион „ Крај Сушаре“, гледалаца 250, судија: Бецановић (Бечеј), стрелци: Јакић у 15. Пековић у 25.и Пејић у 32. и 41. минуту. Жути картони: Бајић, Сталетовић, Пејић, Николић и Пљуцо (Сутјеска).

СУТЈЕСКА: Гашовић  7, Николић 8 (Делић 7), Бајић 7, Дринчић 7, Костић 7, Дакић 7, Јакић 8, Пековић 8, Сталетовић 7( Пљуцо 7), Пејић 9( Лопушина 7),  Вуковић 8.

РАДНИЧКИ: Иванишевић 7, Шопер  6, Матић 6 (Корпонаић 6), Јањић 6, Ми. Маринковић 6, Лазић 6, Лукић 6, Д. Бабић 6(Маравић 6), С. Бабић 7, Кекезовић 7 (Мл Маринковић), Ковач 7.

Напредак (Н) - Искра 1:3 (1:1)

Читавих 70 минута успешно су се носили Надаљчани са гостима из Куцуре. Ипак, у финишу утакмице фудбалери Напретка морали су да капитулирају пред Куцуранима и да им честитају на заслуженој победи.

Ђ. Шт.

НАДАЉ: Стадион Напретка, гледалаца:200, судија: В.Филиповић (Суботица), стрелци: Илић у 28. за Напредак, а Златић у 40., Родић у 71. и Губаш у 85. минуту за Искру, жути картони: Илић, Савков, Ћирић, Радојковић, Козомора, Грујић (Напредак), а Сердар, Родић, Иван (Искра), црвени картон: Савков, Ћирић (Напредак).

НАПРЕДАК (Н): Козарски, Ђурић, Ћук, Илић (Ковачев), Мрђан, Козомора (Савков), Голуб, Машиç (Лаушев), Јовановић, Ћирић , Радојковић.

ИСКРА (К): Филеп, Златић (Живковић), Иван (Шанта), Пљешевац, Ђаковић, Родић , Малацко, Дрљача, Губаш, Сердар, Гаговић (Сталевић).

Пролетер (Њ) - Обилић 2:1 (0:0)

ЊЕГОШЕВО: Стадион Пролетера, гледалаца 100, судија: Барањи (Суботица), стрелци: Ђекановић у 47. Демоњић у 67. за Пролетер, а Дабевски у 75. минуту за Обилић. Жути картони: Б. Матковић, Стојиловић, Тутић, Пановић (Пролетер), Острогонац, Кеца (Обилић).

ПРОЛЕТЕР: С. Матковић 7, Цурновић 7, Бакић 7, Чолић 8, Пановић 7, Стојиловић 7, Б. Матковић 7, Тутић 7, Малић 7 (Мартиновић 7), Ђекановић 7 (Буквић), Демоњић 7.

ОБИЛИЋ: Зарић 7, Вуковић 7, Живков 6 (Лазић 6), Барјактаревић 7, Острогонац 6, Радуловић 7, Дабевски 7, Стипанчевић 6, Попов 6 (Ромић 6), Сарапа 7, Ђурић 6 (Кеца 6).

Фудбалери Пролетера су освојили прва три бода у првенству.

С. Стојиљковић

Његош - Јадран 2:2, Панонија - Ђурђин 2:1, Војводина - Виноградар 8:1, Слога - Препород 5:3, Пролетер (Њ) - Обилић 2:1, Сента - Пролетер (РС) 1:4, Сутјеска - Раднички 4:0, Напредак - Искра 1:3.