СУБОТИЧКА ЛИГА: Пета победа Ударника

Напредак - Ударник 2:3 (2:2)
fudbalska lopta

НАДАЉ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија: Стокић (Врбас), стрелац: Филиповић у 27. Ергерац у 36. за Напредак, а Совиљ у 20. и Д. Кукин у 28. Нагрин у 53. минуту за Ударник.

НАПРЕДАК: Полић 6, Алексијевић 6, Плазакић 6, Степанов 6 (Радовановић 6), Филиповић 8, Миљевић 6 (Мандић 6), Ергарац 8, Јовановић 7, Голуб 6 (Обренић), Грујић 6, Буквић 7.

УДАРНИК: Славнић 7, Воргић 7 (Дер), Бобић 7 (Руски 7), Њагрин 8, Д. Кухтин 8, Кркљајић 8, Иванишевић 7 (Б. Никшић), Гаврић 7, Совиљ 8 (Патаки 7), Херцег 7.

Играчи Ударника предвођени тренером Милутином Рајовићем не знају за пораз. Гости су у 20. минуту повели преко Совиља, да би преко Филиповића изједначили, а Кухтин је повисио резултат за госте. Домаћин је изјендачио преко Ергерца на 2:2. Нагрин је у 53. минуту постигао погодак и донео пету победу Ударнику.

С. Ст.

Искра - Јадран 2:2 (1:0)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца: 300, судија: Б. Атељевић (Кањижа), стрелци: Бокан у 14. и Муминовић у 72. за Искру,а Мудрински у 55. и Олах у 60.минуту за Јадран, жути картони: Латинкин, Муминовић, Човс (Искра), а Балаћ (Јадран).

ИСКРА: Р. Новаков, М. Секулић, Човс, Сердар, Муминовић, Латинкин, Бокан, Д. Николић, Миловановић, Драгојевић (Нађ), П. Мрђеновић (Колошњаи).

ЈАДРАН: В. Ђорђевић, Д. Малецки (Балаћ), Гољић, Чеке, Мудрински (С. Малецки), Буганик, Мартиновић (Матковић), Жмукић, Олах, Војнић-Тунић (Радуловић), Мајкић (Мирановић).

Изузетно занимљиво и садржајно било је надметање за бодове између Куцурана и Фекетићана.Сваком од ривала припао је по бод, а то је и најреалнији епилог.

Ђ .Шт.

Искра - Јадран 2:2, Таванкут - Јединство 0:1, Солунац - Пролетер 0:0, Србобран - Торњош 6:0, Сутјеска - Будућност 5:1, Његош - Слога 1:2, Напредак - Ударник 2:3, АФК - Ђурђин 2:0.

1. Ударник 5      5      0      0      14:5  15

2. Пролетер       5      4      1      0      17:7  13

3. Србобран      5      4      0      1      15:3  12

4. Ђурђин  5      3      0      2      13:6  9

5. Солунац        5      2      2      1      9:3   8

6. Јадран   5      2      2      1      13:9  8

7. АФК      5      2      2      1      10:8  8

8. Искра    5      2      1      2      17:12        7