Суботичка лига: Змајевчани незаустављиви

Све бољи и ефикаснији Змајевчани, у потпуности су демолирали госте који су чак и први постигли гол, али Змајевачки парни ваљак све жешће меље.
Л. Киш/ Моменат са утакмице у Змајеву

Обилић (З) – Напредак 3:1  (1:1)

ЗМАЈЕВО: Игралиште у рекреативном центру, гледалаца око 150, судија: Варга (Ловћенац). Стрелци: Попин у 17. 88, М. Кобиларов у 93. за  Обилић, а Плазачић у 16. минуту за Напредак.  Жути картони: Калинић, Павићевпћ, Н. Кобиларов, Живојнов, Дивјак (Обилић), Икрашев, Савков, Михајловић (Напредак).

ОБИЛИЋ: Калинић, Мирковић, Родић, Павићевић (Кнежевић), Н. Кобиларов (Марковић), Узелац, М. Кобиларов, Живојнов (Дивјак), Штефек, Попин, Ћетковић.

НАПРЕДАК: Јоргић, Икрашев, Стефанов, Јојкић, Јовановић (Миљевић), Ергарац (Бузаџин), Савков, Михајловић, Плазачић (Миладинов), Станојевић (Обрадовић), Крстић

Гости су повели у 16. минуту али је њихова радост била кратког даха. У 17. минуту одлично набачена лопта на петерац, натрчао је Попин и главом је спровео у мрежу.У другом полувремену Змајевчани су појачали ритам. и  само пет минута головима Попина и Милана Кобиларова у потпуности распршили илузије гостију, које је од већег пораза спасао одлични голман Јоргић.

Л. Киш

СрбобранТорњош 2:0 (0:0)

СРБОБРАН: Стадион у Шумици, гледалаца: 150, судија: Трбојевић (Суботица), стрелци: Перуничић у 55. и Срданов (из пенала) у 84. минуту, жути картони: Б. Живановић (Србобран), Стајки (Торњош).

СРБОБРАН: Ађански 7, Зељић 7 (од 56. Јоргић 7), Радосављевић 7, Остојић 7,5 (од 70. Радовановић - ), Кењи 7, Љ. Живановић 7,5, Адамовић 7,5, Перуничић 8 (од 85. Дукић - ), Срданов 8, Б. Живановић 7,5, Комленић 7 (од 57. Дугоњић 7).

ТОРЊОШ: Ђорђевић 7,5, Арамбашић 7 (од 70. Хомоља - ), Острогонац 6,5, Самарџија 6, Калинић 6, Итаји 5,5 (од 46. Новаковић 5,5), Карачоњи 5,5 (од 56. Дер 5,5), Барна 6, Барта 6, Стајки 6, Баби 5,5 (од 88. Губик - ).

Захваљујући голману Велимиру Ђорђевићу, који је одбранио ударце Перуничића, Зељића и Срданова, гости су дуго одолевали налетима Србобранаца, чија иницијатива је крунисана тек у 55. минуту, када је Никола Перуничић ставио тачку на центаршут Бојана Живановића.  Чим је ушао у игру, Александар Дугоњић је пропустио одличну прилику да се упише у стрелце, док је најбољи актер Перуничић погодио стативу. Љубомир Живановић је претрчао пола терена, Арбен Стајки га је непрописно зауставио, а пенал је реализовао Миладин Срданов, постигавши пети гол у првенству.

М. Менићанин

Пролетер - Раднички (Б) 1:1 (0:1)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера. Судија: Рогановић (Ловћенац). Стрелци: Грујић 72. (из пенала) за Пролетер, а Љубичић 43. (из пенала) за Раднички). Жути картони : Огризовић, Збућновић (Пролетер), Л. Лебовић, Фаркаш, Корпонаић, Ковач (Раднички), Црвени картон: Нешковић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Мирковић, Секулић (Огризовић), Рогановић, Пјешивац, Гаџић, Маћиженски, Бодоњи, Грујић, Нешковић, Величковић, Збућновић (Топали).

РАДНИЧКИ: С. Лебовић, Војнић (Митић), Ђурић, Л. Лебовић, Колак, Љубојчић, Рајић (Станар), Лазић, Фаркаш, Корпонаић (Шарчевић), Ковач.

Л. Киш

Резултати:

Слога - Врбас 2:2, Пролетер - Раднички 1:1, Обилић (З) - Напредак 3:1, Јадран - Бачка 2:2, Сутјеска - Ђурђин 0:0, АФК - Искра 2:1, Србобран - Торњош 2:0, Будућност - Обилић (НК) 5:0.