Суперлига: Раднички-Војводина 0:0

У 35. колу фудбалске Суперлиге Србије нишки Раднички и новосадска Војводина играли су нерешено 0:0.
Vojvodina Radnicki Nis/Dnevnik

Крај утакмице...

90‘ И Хаскић је био у прилици за гол, одбрана гостију поново одлична. Зукића је заменио Гојков код Војводине. Утакмица је продужена 4 минуте.

89‘ Код Никодијевићевог шута главом одбрана Војводине била је добро постављена.

86‘ Милојевића је заменио Стојковић код Војводине.

84‘ Никодијевић је био у прилици да угрози гол Војводине.

81‘ Петровић је изблокиран од стране одбране Војводине када је био у доброј прилици.

77‘ Војводина је извела корнер након којег је Ђурић тукао поред гола.

75‘ Повређеног Гајића заменио је Ђуричин код Војводине. Исти играч је покушао да угрози гол Радничког али без успеха.

70‘ Ранђеловића је заменио Чумић код Радничког.

68‘ Хаскић је поново био опасан, шутирао је поред гола.

65‘ Посед лопте на страни је Радничког и Војводина се сада брани. Роцков је још једном био сигуран у одбрани свог гола. Домаћи играчи нападају по боковима и траже хаскића који за сада није ефикасан. Деветак (Војводина) је добио жути картон.

63‘ Ђорђевић (Раднички) је добио жути картон.

61‘ Митошевић (Војводина) је добио жути картон.

60‘ Војводина је имала шут поред гола а Грбића је заменио Петровић код Радничког.

56‘ Нападач Радничког Хаскић покушао је да угрози гол Војводине али је Роцков био на месту.

55‘ Стојановића је заменио Никодијевић код Радничког.

53‘ Војводина је покушала преко Лазаревића али није био прецизан.

Почело је друго полувреме...

Крај првог полувремена...

45‘ Још један шут имали су гости, овога пута Ристић је имао посла. Није било голова на крају првог полувремена.

35‘ Раднички је прво имао шут поред гола, да би и Војводина додала један шут, такође изван оквира. Домаћи играчи и даље имају нешто више лопту у ногама, док Војводина прекидима покушава да се одбрани.

25‘ Раднички је појачао темпо и имао један шут у оквир гола који је Роцков одбранио. Три корнера извели су домаћи а уједно су и повећали посед лопте, међутим одбрана Војводине за сада одолева.

23‘ Граовац (Војводина) добио је жути картон.

19‘ Веселиновић (Војводина) добио је жути картон.

15‘ Голмани Ристић и Роцков немају већих проблема у првој трећини полувремена. Није било удараца ка голу оба тима, за сада се игра мирољубиво са малом теренском иницијативом Радничког.