Суперлига: Спартак - Војводина 0:0 (Уживо)

У 26. колу Супер лиге Србије, фудбалери Спартака и Војводине одиграли су 0:0 у Суботици.
spartak vojvodina, jgrlic

Крај утакмице

89. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Петар Бојић, а ушао Дејан Зукић. Такође, извршена је друга измена и у тиму Спартака: изашао је Немања Николић, а ушао Владан Видаковић.

Остали резултати:

ТСЦ - Радник 2:1

Вождовац - Партизан 1:2

Јавор - Чукарички 2:2

Младост - Инђија 2:1

Раднички Ниш - Мачва 3:1

87. минут: Ђорђевић је добро прошао по левој страни и одиграо повратни пас до Бојића, који се дриблингом ослободио двојице играча Спартака и шутирао са десетак метара, али је Дубљанић одбранио.

84. минут: После корнера за Војводину, Топић је шутирао са десетак метара искоса, али је лопта отишла високо преко гола.

73. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Немања Човић.

67. минут: Вукадиновић је шутирао са петнаестак метара искоса, али је Дубљанић ухватио лопту.

66. минут: После одличног продора Ђорђевића по левој страни, Топић је шутирао са око 18 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

63. минут: Топић је шутирао са око 35 метара, али је Дубљанић ухватио лопту.

62. минут: У шеснаестерцу Спартака, Бојић је добро проиграо Вукадиновића, који је шутирао из рве са око седам метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола. Одмах након тога, извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Богдан Младеновић, а ушао Огњен Ђуричин.

55. минут: Након центаршута Вукадиновића, ударац главом са око седам-осам метара је упутио Мркаић, али је лопта отишла преко пречке.

50. минут: Након што је Роцков испуцао лопту, она је дошла до Николића, који је шутирао са око 50 метара, али је лопта отишла ван оквира гола. У следећем нападу, опет је Николић шутирао са око 27-28 метара, али је лопта још једном отишла ван оквира гола.

Почело је друго полувреме.

Прво полувреме је завршено.

45. минут: Слободан ударац за Спартак са око 25 метара извео је Срећковић, али је лопта отишла преко пречке.

39. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара извео је Младеновић, али је лопта отишла преко гола.

32. минут: Дунђерски је шутирао са око 27-28 метара искоса, али је лопта отишла преко пречке.

21. минут: Слободан ударац за Војводину са око 30 метара извео је Дринчић, али је лопта отишла ван оквира гола.

Утакмица је почела. На стадиону нису присутни гледаоци.

Одржан је минут ћутања у знак почасти према недавно преминулом бившем фудбалеру Војводине и Спартака Шандору Нађу.

Састави:

СПАРТАК: Дубљанић – Јочић, Текијашки, Срећковић, Милошевић – Денковић, Дунђерски, Николић, Туфегџић – Марчић, Оташевић.

ВОЈВОДИНА: Роцков – Стојковић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Топић – Вукадиновић, Бојић, Младеновић – Мркаић.