Суперлига Србије: Инђија изненадила Војводину (2:0)

У Инђији завршен војвођански дерби Суперлиге Србије Инђија-Војводина у којем је Инђија повела у 23. минуту голом Бастајића а потом повећала вођство голом Пуртића у 91. минуту
fk vojvodina  - rad jgrlic

92` Богдановић из Војводине добио жути картон

91`  Кокир је тражио прекршај, судија пустио да се игра настави, Пуртић улази у казнени и по земљи прецизним ударцем погађа за 2:0 за Инђију

88` У Војводини Богдановић мења Стојковића

84` Дринчић оштро с великим ефеом, лопта необичном путањом пролази поред гола

83` Поново Дринчић из слободног ударца, лопта се одбија на страну, Босанчић дибија жути картон због старта ђоном на Кокира, склраћни корнер за Војводину

81` Дринчић одлично шутнуо из слободњака преко живог зида , лопта прошла близу стативе

75` Војводина много више има лопту, Инђија се определила за затворенију варијанту

70` Период меча без шанси, уместо Красића у Инћији на терену Димитријевић, излази и Бастајић, ушао Милосављев

61` Пуртић мења Димитрова у Инђији, Босанчић Јовановића

59` У Војводини Кокир ушао уместо Ђурића

54` Брана Илић из Инђије добио жути лартон због грубог фаула, у екипи Инђије изашао Чермељ, ушао Милијан Илић

52` Брза контра Војводине, али није завршена добрим ударцем, димитров из Инђије добио жути

50` Траје друго полувреме, није било шанси, врућина као да је успорила ритам утакмице

47` Крај првог дела меча, Војводина имала више лопту, Инђија била опасна из полуконтри

45` Андрић центрирао са десне стране, Деветак лепо шутира из прве

39` Чермељ лепо шутирао из слободњака, Симић одбранио, корнер, одбрана Војводине интервенише, потом жути картон добија Бастајић, који је фаулом зауставио контру Војводине

36` Дринчић одлично центрирао у срце казненог простора Инђије, али то нико од нападача Војводине није искористио

35` Део утакмице у којем је ритам пао

28` Деветак оштро шутирао из даљине

27` Дринчић лепо центрирао из корнера, Човић надскочио одбрану Инђије , шутирао главом, лопта иде поред гола

23` Инђија повела са 1:0 после лепа комбинације са леве стране, након финих додавања повратну је добио Бастајић који је из лаке позиције погодио

17` Гемовић из Војводине добио жути картон због оштрог старта

15` Лалатовић добио жути картон због приговора

14` Красић као брзи воз улетео у казнени Војводине, симић, голман Новосађана изванредно ушао у шут, одмах контра војводине, шђутирао је Човић, лопта у корнеру

11` Прва  шанса за Војводину, Деветак центрирао, Човић добио ударац и тако је заустављен, судија ништа није свирао

9` Први озбиљнији напад Војводине, Дринчић лепо асистирао Стојковићу, овај шутирао из полуокрета, али недовољно снажно

5` Утакмица још хвата залет, комбинује се на средини терена

Инђија:Марко Кнежевић, Лука Цуцин, Милош Михајлов,Михаило Јовановић, Огњен Красић, Срђан Димитров., Небојша Бастајић, Алекса Јовановић,Брана Илић, Лука Чермељ, Немања Видић

Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Дејан Зукић, Никола Андрић,Михајло Нешковић, Никола Дринчић, Ђорђе Ђурић, Миодраг Гемовић, Аранђел Стојковић