СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ Звезда евроголом Гарсије однела три бода из Новог Сада

Фудбалери Војводине доживели су први пораз у овој сезони Суперлиге Србије. Црвена звезда је славила на Карађорђу резултатом 1:2.
vojvodina zvezda j grlic

Голове за Звезду постигли су Павков и Гарсија, а за Војводину је стрелац био Алекса Стојковић.

Могла је да се види изузетно занимљива и борбена утакмица. И резултат је лако могао да буде другачији, односно у корист Војводине, али су нијансе одлучиле.

КРАЈ УТАКМИЦЕ

90+1` Николић главом после корнера Дринчића, али преко гола

90` Резервиста Вулић шутира из слободњака, оштро и јако, али поред леве стативе гола Емила Роцкова

87` Павков шутира из слободног ударца, преко зида, али слабо и у Роцкова

80` Изашао Езе ушао Кокир

75` Управо је Зукић имао добру шансу да после убачене лопте главом постигне гол, али је Борјан био бржи од њега

70` Зукић у игри уместо Ђуричина

64` Деветак је добро шутирао, али замало изнад пречке

59` ГОООЛ Звезда води са 1:2. Стрелац је Гарсија. Фантастичан гол. Гарсија је извео корнер, али му се лопта вратила. из трка је шутирао спољном страном копачке и пласирао лопту под пречку, Роцкову иза леђа

50` Првих пет минута другог дела игре прошло без већих прилика

ПОЛУВРЕМЕ

45+1 Чарка Милуновића и Езеа на Звездиној половини, али су прошли без жутих картона

44` Вукановић је пробио по левој страни у прецизно додао лотпу до Гарсије који је шутирао са око шест-седам метара, али је Роцков био добро постављен

42` Још боља прилика за Војводину. Ђуричин оштро шутира искоса по десној страни, лопта иде у горњи леви угао гола, али Борјан брани.

40` Велика шанса за Звезду. Гарсија је извео корнер, Панков је проследио до Јованчића који је тукао са десетак метара, али за мало преко гола

36` ГОООООЛ Алекса Стојковић за 1:1. Дринчић је након слободног ударца по земљи послао лопту до Стојковића по левој страни и тако преварио одбрану Звезде. Стојковић је направио још корак-два, шутирао и савладао Борјана

31` Судија Шегрт је играчима дао тајм-аут, због веома топлог времена

25`  ГОООЛ Звезда води са 0:1. Милан Павков је стрелац. Вукановић је пробио по левој страни и кратким пасом упослио Павкова који је са пет метара био сигуран

20` Звезда се ослободила притиска. Доста прекида и прекршаја на средини терена

15` Мирнији период игре. Игра се на средини, нема прилика за гол

8` После корнера, Деветак покушава из даљине, али далеко преко гола. Звезда још без шансе

3` Војводина од старта напала. Изнудила два корнера и имала једну полушансу. Утакмица на тренутак прекинута јер је један пас утрчао на терен