Суперлига Србије: Војводина Напредак 2:1 (Уживо)

Фудбалери Војводине победили су са 2:1 екипу Напретка у 17. колу Линглонг Суперлиге Србије на „Карађорђу“.
vojvodina napredak, jgrlic

Крај утакмице

90. минут: Игра се надокнада времена.

89. минут. Трећа измена у Војводини: Изашао је Езе, а ушао Ђуришић.

86. минут: Војводина је повела са 2:1. После корнера лопта је пала на неких 12 метара од гола и то на ногу Гемовића, који ју је проследио у гол Напретка.

84. минут: Ђути картон добио је играч Војводине Топић.

80. минут: Измена у напретку, изашао је Гаврић, а ушао Вукадиновић.

79. минут: Жути картон добио је игрч напретка Илић.

66. минут: Нова измена у Војводини. Изашао је стрелац водећег гола Матић, а ушао Зукић.

61. минут: Без правих шанси на обе стране у другом полувремену.

58. минут: Жути картон је добио играч Напретка Миловановић.

46. минут: Измена у Војводини. Изашао је Ђуричин, а ушао Гемовић.

Почело је друго полувреме

Полувреме

28. минут: Напредак је успео да изједначи на 1:1. Лепу акцију извели су Крушевљани, по десној страни Иван Ђорић је одлично центрирао, лопта је пала на главу Ђури Зецу, који ју је проследио у гол Новосађана.

10. минут: Војводина води са 1:0 из пенала. Сигуран реализатор био је Бојан Матић, за вођство Новосађана.

9. минут: Аранђел Стојковић је срушен у шеснаестерцу, прекршај је скривио Мирослав Бјелош за шта је добио жути картон, а судија Јовановић је показао на белу тачку.