Суперлига Србије: Војводина победила Радник из Сурдулице са 2:0

Фудбалери Војводине у оквиру осмог кола Суперлиге Србије савладали су Радник из Сурдулице резултатом 2:0.
FK Vojvodina

Крај утакмице

89` Радник покушава да ублажи пораз, али без изгледније шансе

85` Војводина је остварила свој циљ. Три бода су у џепу. Игра све свела на додавање на центру терена

75` Ђуричин улази у игру уместо Бојића

66` ГООООЛ Човић је био сигуран са беле тачке

65` Пенал за Војводину. Голман Костић је фаулирао Бојића

56` ГОООЛ Бојић за 1:0 за Војводину. Дриничић је шутирао, али је изблокиран. Лопта је дошла до Бојића који је сјајно реаговао на око шест метара и савладао Костича. Стојиковић мења Мркајића у редовима Војводине, а Младеновић уместо Зукића

53` Дринчић је имао прву прилику за војводину у другом полувремену. Шутирао је са око 14 метара, у саме рашље. Ни, лопта је отишла пола метра преко пречке

50` Првих пет минута другог дела утакмицепротекло је у знаку Војводине која је доминантна на терену. Ипак, није било шанси за промену резултата

Полувреме

43` И Бојић слично шутира као Деветак који минут раније. Натрчава на одбијену лопту и са око 18 метара са десне стране шутира јако и преко гола

40` Деветак шутира са преко 25 метара, али далеко преко гола

34` Вукадиновић је шутирао искоса са леве стране. Лопта је ипак ишла поред стативе. Костић је интервенисао јер је хтео да буде сигуран

30` Бојић је шутирао са ивице шеснаестерца. Оштро по замљи. Али је Костић и овог пута био сигуран

23` Вукадиновић је шутирао из трка, али је голман Радника Костић крајњим напором избацио лопту

20` После контре Радника, Макарић је додао лопту Лукићу који је остао сам пред голом Војводине. Два пута је шутирао, али је Вуклиш је блокирао његове покушаје

12` Само минут касније Радник је запретио. Лукић је шутирао левом ногом са око 12 метара, али је полта отишла преко гола

11` Умало да се труд исплати. Дринчић је центрирао, Човић шутирао главом, Костић се истакао парадом

10` Блага иницијатива фудбалера Војводине. Бојић и Човић доминирају на противничком делу терена

4` Човић је имао прву шансу за Војводину. Атрактивно је шутирао посред гола, али је Голман Костић био сигуран