Суперлига Србије: Завршен меч Војводина-Напредак (1:0)

У Новом Саду на Стадиону „Карађорђе“ крај утакмице Војводина-Напредак, у 53. минуту Војводини победу донео Човић голом са пенала
србија

94` Крај утакмице

92` Лалатовић добио жути картон због приговора

89` Стојковића у Војводини мења Ковачевић

88` Дринчић лепо центрирао из слободњака, Мркаић захватио лопту главом, она одлази поред стативе

87` Спремо из Напретка добио жути због приговора

84` Полуконтра Војводине Гемовић јако шутира са више од 20 метара, голман Напретка брани

82` Ђуковић мења Кочића у Напретку

81` Човић шутирао са ефеом са 20-так метара, голман Напретка Остојић с тешком муком одбранио

78` Ђорђевић дриблингом ушао у казнени простор Напретка, али шут је изблокиран

75` Зукић из Војводине добио жути картон, пар минута после уласка на терен уместо Вукадиновића

70` Ђорђевић дриблингом ушао у казнени Напретка, али није добро шутирао

68` У Напретку ушао Милуновић, изашао Милошевић

62` Добар шут Вукадиновића са 20-так метара. Одлично друго полувреме. У Војводини ушли Гемовић и Мркаић, излазе Вељко Симић и Петар Бојић

60` Напредак имао велику шансу, Бралић испред гол линије избацује лопту

56` Војводина имала три стопостотне шансе у једном нападу, потом опасна контра Напретка

53`Човић погађа са пенала 1:0 за Војводину

52` Пенал за Војводину, Кочић закаснио и фаулирао Бјековића

51` Прилика за Војводину, Бојић одлично одиграо у казнени, налеће Човић али лопта иде поред стативе

49` Бачанин из Напретка ушао после дубинске лопте у казнени простор, потом се спетљао, голман Симић добро интервенише

47` Жути картон Марјановићу из Напретка због оштрог старта над Бојићем

46` Почео други део меча

45` Човић из Војводине добио жути картон због фаула, готово одмах потом судија свирао крај првог дела утакмице

35`Утакмица са доста ритма, али је игра често испрекидана

28` Контра Напретка леп дриблинг Кочића на левој страни, центаршут, Чечарић главом непрецизан са неколико метара, штопери Војводине каснили

26` Опасна акција Војводине, Дринчић заврнуо у казнени простор, Човић надскочио одбрану Напретка, главом спустио лопту, саиграчи за делић секунде каснили

22` Дуго се чекало на праве прилике за гол, онда су за минут и по виђене две колосалне

21` Стопостотна прилика за Војводину, голман Остојић спасао Напредак после шута Вукадиновића по земљи, Симић лепо асистирао нападачу Новосађана

20` Велика шанса за Напредак, лопта пролетела кроз петерац  после центаршута са десне стране играч Напретка Кочић није главом погодио са два метра од гола

11` Ривали равноправни, Војводина за сада није наметнула доминацију

8`Динамична утакмица, али правих шанси још није било

3` Доста трчања на самом почетку утакмице

Пред почетак утакмице играчи одали пошту преминулом великом кантаутору Ђорђу Балашевићу

САСТАВИ

ВОЈВОДИНА:Никола Симић, Марко Бјековић, Младен Деветак, Немања Човић, Стефан Ђорђевић, Никола Дринчић, Вељко Симић, Петар Бојић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић, Миљан Вукадиновић

НАПРЕДАК: Милош Остојић, Милош Миловановић, Јован Маринковић, Бојан Чечарић, Огњен Мршић, Срђан Кочић, Милан Спремо, Лазар Милошев, Саша Марјановић, Немања Миловановић, Марко Бачанин