Суперлига Србије: Завршен меч Војводина - Златибор (2:1)

Победа Војводине на Стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду, Зукић у 32. минуту довео Војводину у вођство, Вукић у 63. минуту изједначио, 77. минут и погађа Вукадиновић за тријумф Новосађана
с

94` Крај утакмице

87` Завршетак утакмице као и цео ток меча, Војводина има лопту, Златибор подређен

77` Вукадиновић погађа, 2:1 за Војводину, лепа комбинација, Аранђел Стојковић са 16 метара погађа стативу, одбијену лопту Вукадиновић смешта у мрежу

70` У Златибору ушао Богићевић, изашао Јанић, Стаменковић из Златибора добио жути картон због оштрог старта над Симићем

65` Куриозитет је да је Златибор имао до сада само један шут у оквир гола Војводине и из тог једног погодио је мрежу

64` Ушао главни нападачки адут Војводине Вукадиновић и одмах био у шанси, лопта по земљи прошла поред стативе

63`Вукић изједначио, 1:1, брза контра Златибора, Вукић са 14 метара полувисоким шутем погодио стативу , па мрежу

52`Слика као и у првом полувремену, Новосађани више имају лопту, Златибор  може се рећи безопасан, још ни једном није шутнуо у оквир гола Војводине

46` Кренуо други део утакмице, Петронијевић и Јездимировић ушли у екипи Златибора

45` Дринчић извео слободњак са леве стране са двадесетак метара, Златибор се одбранио,судија свирао крај првог дела утакмице

41` После вођства Војводина наставља да притиска одбрану Златибора, после комбинације Аранђел Стојковић шутирао преко гола

32` Дејан Зукић дао гол, 1:0 за Војводину. Голу је претходила дуга и лепа комбинација, лопта је пасовима са леве пренета на супротну страну, тамо је Бјековић лепо заврнуо и прецизно пронашао Зукића, који се фино наместио и шутем из места по земљи погодио доњи угао Златиборовог гола

29` Гемовић после дриблинга десном ногом шутирао са леве стране, лопта отишла виоко преко гола

24` Уобичајена слика на "Карађорђу", Војводина има лопту, диктира игру, и, утисак је да ће њеним играчима за победу бити потребно једино стрпљење

17` Војводина има пуну иницијативу, сви играчи Златибора су углавном на својој половини и иза лопте

14` После корнера и комбинације са Дринчићем, Стојковић из Војводине добија леп повратни пас и са 20-так метара шутира преко пречке

12` Војводина има већи посед лопте, а меч је још увек у фази игре на средини терена

10` Никола Дринчић из слободњака шутирао са неких 25 метара на гол Златибора, лопта отишла високо преко гола

САСТАВИ

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Марко Бјековић, Новица Максимовић, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Дринчић,Вељко Симић, Момчило Мркаић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић

ЗЛАТИБОР: Лука Савић, Ненад Севић, Филип Стаменковић, Даниел Судар, Урош Милорадовић, Стефан Вукић, Стефан Денић, Марко Момчиловић, Василије Јањић, Марко Живановић, Зарија Ламбулић