(УЖИВО) СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Железничар - Војводина 0:3

фудбалери Железничара и Војводине играју у Панчеву утакмицу 29. кола Суперлиге Србије.
1

Крај

Михаило Ивановић је поново постигао два гола на једној утакмици. Наиме, у 60. минуту он је повисио вођство Војводине против Железничара на 3:0.

Почело је друго полувреме. Војводина и даље има иницијативу.

Полувреме

Наставилоа је Војводина са нападима и приликама, па је убрзо добила и пенал. Сигуран са беле тачке у 23. минуту био је Зукић за вођство од 2:0.

Почетак утакмице припао је фудбалерима Војводине, који су имали конкретније нападе и шансе и у 10. минуту су једну и искористили. Ивановић је био стрелац водећег поготка за Војводину.

Коло пре краја основног дела Суперлиге Србије у Панчеву се игра утакмица од обостраног значаја покрајинским суперлигашима: Железничару у борби за опстанак у елитном српском такмичењу, Војводини за позиционирање у врху табеле, пред разигравање у плеј-офу.