Суперлига: ТСЦ надиграо Мачву у Шапцу

Фудбалери ТСЦ изгледа да су преболели елиминацију у мечу против ФЦСБ у квалификацијама за Лигу Европе, пошто су у гостима савладали Мачву у Шапцу 4:1 (3:0) у оквиру осмог кола Суперлиге.
tsc

Тамо где су фудбалери из Бачке Тополе стали у Сенти, наставили су у Шапцу. ТСЦ је већ после 24 минута водио са 3:0. Прва два гола постигао је Бањац у осмом и 17, а потом је у 24. минуту мрежу домаћих затресао Варга. Адамовић је у 56. минуту смањио на 3:1, а Томановић је у 63. минуту поново донео три гола предности, колико је остало до краја меча.

ТСЦ је коначно прекинуо лошу серију и после три узастопна пораза успео да слави.

После ове високе победе ТСЦ се попео на 10. место на табели са 11 бодова, док је Мачва 18. са пет и очекује је грчевита борба за опстанак.