СУПЕРЛИГА Војводина боља од Спартака (2:0)

Фудбалери Војводине у 11. колу Супрелиге Србије савладали су суботички Спартак резултатом 2:0.
vojvodina spartak

Војводина је одгирала сјајно прво полувреме и солидно друго. С друге стране играчи Спартака деловали су прилично збуњено у првих 45. минута. У другом полувремену су се мало тргнули, имали су неколико лепих шанси, али нису успели да дођу до промене резултата.

Војводина овом победом избија на прво место на табели испред ТСЦ-а из Бачке Тополе који има утакмицу мање и сутра игра против Радника из Сурдулице.

Крај утакмице

90` Надокнада времена од шест минута

85` Нови прекид због неприкладног скандирања са северне трибине

76` Дринчић је шутирао из слободног ударца искоса са ивице шеснаестерца, равно у гол. Докић је имао проблема да савлада ту лопту

75` Деветак је оштро шутирао са око 20 метара по земљи, али право у руке Докића

73` Нешковић у игри уместо Ђуричина

71` Нова шанса за Спартак. дуго је трајала акција. Лопта је ишла са леве на десну страну, а онда је дошла до Денковића који је шутирао са око девет метара, али Роцкови је био сигуран

67` Кокир у игри уместо Матића у тиму Војводине

61` Денковић је шутирао из слободњака са око 25 метара. Роцков је преко пречке избацио у корнер

58` Умало ауто-гол Дринчића који је желео да главом избаци лопту. Погодио је стативу

56` После шута Днековића, играчи Спартака су тражили пенал због играња руком, али се игра наставила

53` Веома добар ударац Дринчића са око 25 метара, али је голман Докић једва успео да одбрани свој гол

48` Денковић је преварио двојицу играча Војводине, лопта је дошла до Обрадовића који је постигао гол, али је сигнализиран офсајд

ПОЛУВРЕМЕ

47` Денковић је био у шанси да смањи предност Војводине након лоше реакције Роцкова, али је лопту проследио поред стативе гола Војводине

41`  ГООООЛ Војводина води са 2:0. После корнера лопта је дошла до Николића који се сјајно снашао и поред свог чувара члавом проследио лопту у гол

40` Матић после додавања Дринчића, шутира, али погађа спољни део мреже

38` Оташевић је покушао да савлада Роцкова након центаршута Денковића, али безуспешно

31` Дуга акција Војводине, неколико покушаја да се упути ударац на гол Докића, али на крају без резултата

29` ГООООЛ Војводина води са 1:0. Бојић главом до Николића, овај му враћа истом мером. Потом Бојић шаље бомбу у гол Докића са око шест метара.

21` Утакмица је накратко прекинута због непреимереног навијања и транспарента на северној трибини

18` Дринчић је сјајно набацио лопту из слободног ударца која је дошла до Матића. Ипак после његовог ударца главом лопта је отишла поред десне стативе гола Спартака

15` Дунђерски је шутирао са око 20 метара, али ван овира гола

13` Опет шанса за Војводину. Дринчић је шутирао искоса са десне стране, али је Докић поново сјајно реаговао

12` Сјајна шанса за Војводину. Ђуричин је шутирао са око осам метара, али се исказао  Докић

10` Неколико акција и напада Спарака, али је мрежа голмана Роцкова остала нетакнута

7` Прилика за Војводину из контре, али је голман Докић на време истрчао и избацио полту даље од свог гола

5` Почетак утакмице обележила је жестока борба на средини терена, са доста  прекршаја и једна полушанса за Војводину