Тумбасевић у 92. минуту донео победу Спартаку против Јавора

СУБОТИЦА: Фудбалери Спартака победили су данас у Суботици екипу Јавора резултатом 3:2 (1:1) у мечу 32. кола Суперлиге Србије.
lopta

Јавор је повео у 14. минуту поготком Луке Гојковића из пенала. Домаћи су изједначили у последњим тренуцима првог полувремена голом Ноборе Шимуре. Спартак је повео 2:1 у 76. минуту, а у листу стрелаца уписао се Андреј Тодороски. Гојковић је у 84. минуту такође из пенала изједначио на 2:2. Спартак је до тријумфа стигао у 92. минуту, а победу домаћем тиму донео је Јанко Тумбасевић.

Суботичани се тренутно налазе на 13. месту на табели плеј-аута са 28 бодова, док је Јавор 11. са 30. Спартак ће у наредном колу гостовати Колубари, док ће Јавор на свом терену дочекати новосадску Младост.

Од 16.30 сати биће одигран последњи меч 32. кола плеј-аута, а у Сурдулици ће се састати Радник и нишки Раднички. Младост је пре два дана у Новом Саду победила Колубару 1:0, док је Напредак јуче у Лучанима савладао Младост 1:0. Данас ће бити одигран и последњи меч 32. кола плеј-офа, пошто ће се од 18.30 часова у Бачкој Тополи састати ТСЦ и Чукарички.