УПРАВНИ ОДБОР ИСПРАТИО ИГРАЧЕ ВОШЕ НА ФИНАЛЕ КУПА: Фудбалери и стручни штаб осетили јасну подршку клуба
12.05.2026.
15:39
15:44
Коментари (0)
Чланови Управног одбора ФК Војводина, испратили су првотимце на утакмицу финала Купа Србије у срдачној и пријатељској атмосфери.
У просторијама ФЦ „Вујадин Бошков“, одржана је посебна седница Управног одбора пред меч сезоне.
– ФК Војводина је још једном доказала да је велика породица, па су тако фудбалери и чланови стручног штаба осетили јасну подршку клуба, која ће им сигурно помоћи у утакмици у Лозници – наводи се на сајту ФК Војводина.
Челници клуба, на челу са председником Драгољубом Збиљићем, поздравили су и испратили играче уз жељу да се за Нови Сад врате са пехаром у рукама.
Воша у среду од 20 часова игра финале Купа Србије и има прилику да у своје витрине врати трофеј који је последњи пут освојила у сезони 2019/20.