Влаховић донео тријумф Јувентусу у дербију против Торина

ТОРИНО: Српски фудбалски репрезентативац Душан Влаховић донео је вечерас голом тријумф Јувентусу (1:0) у дербију дела Моле и гостовању градском ривалу Торину у 10. колу Серије А.
Vlahovic Dusan/Fonet/AP

Нападач "орлова" био је прецизан у 75. минуту савладавши саиграча из репрезентације Србије на голу "бикова" Вању Милинковић-Савића.

Био је то шести Влаховићев гол у италијанском шампионату ове сезоне, а српски голгетер сада је изједначен на врху листе стрелаца Серије А са нападачем Лација Ћиром Имобилеом.

Влаховић је на терену био до 90. минута када га је заменио Леандро Паредес.

Српски репрезентативац Филип Костић одиграо је читав меч за "стару даму".

У екипи Торина српски репрезентативац Саша Лукић одиграо је читав меч, а његов саиграч из италијанске екипе и националног тима Немања Радоњић играо је до 70. минута када га је заменио Пјетро Пелегри.

Утакмицу у Торину посматрао је селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси, који је на делу могао да види петорицу кандидата за Светско првенство у Катару.

После некомплетног 10. кола Јувентус је седми на табели са 16 бодова, седам мање од лидера Наполија.

Са друге стране, Торино је на 11. позицији са 11 бодова.