Војвођанска лига - исток: Комшијски дерби Великоселцима

Мрежу гостујућег голмана Ђорђа Атлагића начео је у 18. минуту Владимир Зекановић, након што га је одлично упослио Ђурић.
Fudbal vesti

Јединство (БК) - Козара 2:3 (2:2)

БАНАТСКО КАРАЂОРЂЕВО: Стадион „Ђуро Будимир - БаЏа”, гледалаца 200, судија: Милошевић (Банатски Брестовац), стрелци: Зекановић у 18. Радишић у 35. за Јединство, а Д. Кнежевић у 19. И. Кнежевић у 31. и Б. Бунић у 73. минуту за Козару.

ЈЕДИНСТВО: Томић 7, С. Ковачевић 7, Иванчевић 7, Д. Ковачевић 7, Живанов 7, Ђорић 7, Зекановић 7, Јаворина 7 (Жужа), Микић 7, Дапчевић 7, Радишић 7.

КОЗАРА: Атлагић 8, И. Кнежевић 8 (Д. Бјелановић), Момчилов 7 (Јеличић), Т. Бјелановић 7, М. Бунић 7, Рељић 7, Б. Бунић 8, Зељковић 7, А. Петровић 7 (Иветић 7), Д. Кнежевић 8, Чуданов 7.

Још се није стишала страст због постигнутог поготка када су гости преко Давида Кнежевића изједначили. У 31. минуту у листу стрелаца уписао се Иван Кнежевић након  контранапада, али за само три минута касникје Радишић је топовским ударцем са 20 метара погодио небрањени део мреже.

У наставку домаћини су имали више прилика, али их је у томе спречио голман гостију Атлагић. Одлука је пала у 73. минуту. Бојан Бунић је лепим ударцем погодио мрежу.

М. Секулић

ЖАК - Раднички (К) 1:2 (1:0)

КИКИНДА: Стадион Вашариште, гледалаца 400, судија: Шуљагић (Банатски Карловац), стрелци: Киурски у 17. за ЖАК, а Ђорђевић у 62. и Вуличевић у 82. минуту за Раднички. Жути картони: Буцало, Ратко (ЖАК), Бранковић, Ђорђевић (Раднички).

ЖАК: Хајровић 7, Фејеш 6, Латиновић 6, Кочиш 6, Буцало 6, Киурски 7 (Месарош 6), Важић 6, Бурсаћ 6, Ратко 7, И. Фућак 6 (Д. Фућак), В. Китановић 7.

РАДНИЧКИ: Бранковић 5, Симионовић 7, Дивнић 7, Раденковић 6, Петрић 7, Дробњак 6 (Рајић 7), Бицуљевић 7, Симић 6, Јоновић 6 (Вулићевић 7), Ђорђевић 7 (Домонкош), Делиблаћанин 7.

Да је судија овог меча поступио по правилима фудбалске игре у 45. минуту питање је како би се меч завршио. Наиме, у 18. минуту голом Александра Кируског, домаћин је водио са 1:0, исти играч је у 41. минуту у соло продору претрчао је више противничких фудбалера и када је имао отворен пут према голу, истрчао је голман гостију Алекса Бранковић далеко ван свог казненог простора и грубо је стартовао на  нападача са Вашаришта.  Киурски је кратко био  у несвести а виновнику прекршаја уместо црвеног картона судија је доделио само жути.  Повређени домаћи нападач Киурски  је у полувремену пребачен у болницу.

М. Секулић

Вршац - Бегеј 3:2, Јединство (НБ) - Полет 3:1, Пролетер - Младост (О) 3:2, Слога - Раднички (С) 2:3, ЖАК - Раднички (К) 1:2, Војводина - Будућност 1:2, Јединство (БК) - Козара 2:3.