Војвођанска лига – исток: Новобечејци зауставили лидера

Новобечејци су борбеном и храбром игром нанели Вршчанима први пораз.
Моменат с утакмице у Новом Бечеју

Јединство - Вршац јунајтед 2:0 (0:0)

НОВИ БЕЧЕЈ: Стадион крај Тисе. Гледалаца 200. Судија: Белић (Зрењанин). Стрелци: Бошков у 57. и Перуничић у 65. минуту. Жути картони: Кораћ, Марчић, Дрљача (Јединство), Новаков, Белић (Вршац јунајтед).

ЈЕДИНСТВО: Весков 8, Њагрин 7, Иванчев 9, Еремић 8, Лалић 8 (Н. Пецарски -), Кораћ 8, Перуничић 9 (Терзин -), Дрљача 8, Марчић 9, Месарошки 7 ( Бошков 8), Јосовић 7

ВРШАЦ ЈУНАЈТЕД: Катанић 6, Станков 6, Новаков 7, Бељин 7, Ранков 6, Радић 6, Ћулибрк 6 (Моторов -), Радосављев 6, Тејин 6, Белић 7, Крачуњел 6

Гости су у 18 минуту, пропустили прилику да поведу из једанаестерца, али је Тихомир Крачуњел послао лопту високо преко гола.

У наставку домаћи су деловали организованије, да би у 57. минуту, после акције у којој су учествовали Лалић, Марчић и Перуничић,  „резервиста“ Бошков, са десетак метара, савладао Катанића.  Одлука о победнику пала је у 65. минуту, када се Кораћ изборио за лопту надомак гостујућег гола, потом идеално упослио Николу Перуничића, који такву прилику не пропушта. Гости су до краја имали инцијативу, али је домаћа одбрана била непробојни бедем за нападаче из Вршца. Ст.  Давидовић

Јединство (НБ) - Вршац јунајтед 2:0, Слобода (НК) - Пролетер 2:0, Бегеј - Слога 2:0, Кикинда - ЖАК 2:2, Полет - Војводина 1:2, Младост (О) - Јединство (БК) 1:1, Раднички (С) - Козара 1:0, Раднички (К) - Будућност 1:0.