Војвођанска лига – Исток: Разиграни Ботошани

​​​​​​​Омладинац ФАМ - Раднички (С) 8:0 (2:0)
lopta_u_mrezi_1

БОТОШ: Игралиште Омладинца, без гледалаца, судија: Бјелош (Зрењанин).  Стрелци: Новковић у 9, 48, 69. и 80. Радојчић у 22. Шаренац у 70. Јованов у 72. С. Милош у 85. минуту (аутогол).

ОМЛАДИНАЦ ФАМ: Мишков, Тањга 8, Стошић 8, Шаренац 8, Новковић 9, Бркић 8, Радојчић 8 (Натарош), Бојанић 7 (Тркуља 7), Прокић 8 (Спалевић), Шемић 8 (Романов), Стојковић 7 (Јованов 8).

РАДНИЧКИ (С): Мишић 5, Кукољ 5, Ми. Милош 5, Вучковић 5, Огњеновић 5 (С. Милош 5), Кондан 5 (Ма. Милош 5), Мамлић 5 (Јовановић 5), Ковачевић 5, Курунци 5, Ристивојевић 5, Мирковић 5 (Скоко).

У комшијском одмеравању снага домаћи су били знатно бољи, а у 9. минуту Слађан Новковић је отворио праву голеаду против немоћних комшија из Сутјеске. Било је пуно прилика за још убедљивији тријумф, али због промашаја домаћих играча резултат није двоцифрен.

Слога - Раднички (К) 3:0 (2:0)

ПЛАНДИШТЕ: Игралиште Слоге, без гледалаца, судија: Попов (Зрењанин). Стрелци: Радић у 20. Лазаревић у 33. и Селаковић у 74. минуту. Црвени картон: Дивнић у 54. минуту (Раднички).

СЛОГА: Илкић 7,5, Прица 7,5, Цветићанин 7, Лазаревић 8 (Радуловић), Селаковић 8 (Црногорац 7), Вукомановић 7 (Спремо 7), Тадић 8 (Тасковски), Алберт 7, Радић 8, Стефановски 7, Олђа 8.

РАДНИЧКИ: Аврамовић 7, Миленковић 6 (Раденковић 6), Дивнић 6, Китић 6, Стојаковић 6, Антић 6 (Марковић), Јоновић 7, Марјановић 6 (Симијановић 7), Костић 6, Делиблаћанин 7 (Велићановић 6), Вучевић 6 (Секулић).

У отвореној игри домаћи су имали већи посед лопте, а у 20. минуту Лазаревић је извео корнер, а највиши у скоку је био Никола Радић и главом погодио мрежу,  да би у 33. минуту добро убацивање са стране искористио Дејан Лазаревић и са висине петерца удвостручио вођство.  У наставку  домаћи су били бољи и агресивнији, да би у 74. минуту Лазаревић поново извео корнер, а Радован Селаковић ефектно главом погодио мрежу.

Крајина - Банат 1:0 (1:0)

КРАЈИШНИК: Игралиште Крајине, судија: Габоров (Зрењанин). Стрелци: Богић  у 15. минуту (из пенала).

КРАЈИНА: Васић 7, Рајков 6, Ољача 7, Грмуша 7, Ердељан 7, Станковић 8, Стојић 6 (Блануша 6), Иванчевић 7, Богић 8 (Јухас), Онгур 6 (Ђурић 6), Стојаковић 6, Латковић.

БАНАТ: Сладовић 7, Дивљачки (Ковач 6), Радојев 6, Миленковић 7, Дмијовић 6, Крстић 7, Ескић 7, Бајкин 6 (Стојић), Петковић 7, Стојановић 7, Максимовић 6.

У отвореној игри домаћи су кренули агресивно.  У 15. минуту Богић је одиграо добру лопту до Стојића, који је ушао у шеснаестерц, неко га је с леђша срушио,а судија показао на белу тачку. Сигуран реализатор најстроже казне био је Никола Богић.

Младост - Борац 5:1 (1:1)

ОМОЉИЦА: Стадион „Поњавица”, без гледалаца, судија:Цвитак (Панчево) Стрелци: Павловић у 18. Лукић у 50. Живанов у 69. Симоновић у 81. Зулфић у 84. за Младост, а Бајић у 14. минуту за Борац. Црвени картон: Павловић у 61. минуту (Младост).

МЛАДОСТ: Луковић 7, Павловић 7, Лукић 9, Зулфић 8, Јавор 7 (Ђокић), Целин 8, Јуриша 8 (Церовић), Марков 8, Граовац 8 (Живков 8), Јаковљевић 8 (Лазиница 8), Симоновић 8.

БОРАЦ: Томић 6, Јовић 6 (Вуковић 6), Америјан 6, Перић 6 (Станисављевић 6), Недучић 7, Ђурђев 6 (Поповић 6), Бајић 6, Ђукић 6 (Крсмановић 6), Ћирковић 6, Станковћ 6, Станојковић 7.

У дербију комшија гости су се боље снашли на почетку сусрета и преко вижљастог Бајића који је утрчао из другог плана и савладао Луковића. Домаћи су изједначили после корнера. Павловић је био на месту. У другом полувремену домаћи су играли у високом ритму, и постигли још четири поготка.

Јединство (БК) - Будућност 2:2 (1:1)

БАНАТСКО КАРАЂОРЂЕВО: Стадион „Ђуро Будимир Баyо”, без гледалаца, судија: Шуљагић (Банатски Карловац). Стрелци: Грбан у 39. и Зекановић у 70. за Јединство, а Тодоров у 9. и Прпа у 90 минуту за Будућност.

ЈЕДИНСТВО: Ђурић 7, Дабчевић 7 (Бабић), Грбан 8, Кораћ 7, Радишић 7, Зекановић 7, Јефтенић 7 (Ђорић 7), Кујунyић 7 (Ковачевић), Ановић 7, Ђокић 7, Вукоје 7 (Мартиновић).

БУДУЋНОСТ: Цвијетић 7, Васиљевић 7, Прокин 7 (Перин), Марков 7, Татић 7 (Лукин 7), Ковачевић 7, Терзић 7, Савин 7 (Прпа 8), Хоманец 7, Тодоров 8, Стојчић 7.

У веома доброј утакмици виђено је доста лепих прилика,а на крају утакмица је завршена без победника.

Припремио:  М. Н. П.

Јединство (НБ) - Бегеј 0:2, Слога - Раднички (К) 3:0, Јединство (В) - Нафтагас 0:2, Омладинац ФАМ - Раднички (С) 8:0, ОФК Кикинда - ЖАК 4:1, Пролетер - Црвена звезда 6:2, Крајина - Банат 1:0, Младост - Борац 5:1, Јединство (БК) - Будућност 2:2

1. Омладинац     4      3      0      1      11:2  9

2. Бегеј     4      3      0      1      11:4  9

3. Кикинда 4      3      0      1      10:3  9

4. Нафтагас       4      3      0      1      9:4    9

5. Будућност      4      2      2      0      9:7    8

6. Јединст. (БК)  4      2      2      0      5:3    8

7. Младост 4      2      1      1      11:5  7

8. Слога    4      2      1      1      9:8    7