Војвођанска лига - југ: Студенти се испромашивали, али победили

Студенти су се прописно испромашивали и резултат је могао бити знатно убедљивији да су играчи Индекса били мало сигурнији у завршници.
Indeks-ZSK

У првом полувремену Божић, Бањац два пута и Клајић нису искористили повољне прилике и разбранили су голмана ЖСК-а Гушића, који је ипак поклекао у 31. минуту.

Гол за Индекс постигао је Бањац. Лопту је штопер гостујуће екипе желео да избије са око двадесетак метара од гола, нападач Индекса је блокирао шут, изашао је сам испред голмана Гушића и погодио мрежу.

Гости су у 59. минуту имали одличну прилику да казне промашаје Индекса, али Каурин није искористио одлично проигравање и промашио је гол Бузаџије. Потом, домаћин није искористио пет-шест заиста одличних прилика. Клајић, Самарџић и Зирић изазвали су осмехе на трибинама, јер шансе које су сами припремили нису искористили до краја.

Индекс-ЖСК 1:0 (1:0)

НОВИ САД: Ђачко игралиште, гледалаца око 100, судија: Саша Самац (Нови Сад). Стрелац: Бањац у 31. минуту. Жути картони: Бањац, Божић (Индекс).

ИНДЕКС: Бузаџија 7, Мрђеновић 7, Ђерић 7, Бараћ 7, Радаковић 7, Божић 7, Спасојевић 7, Коруга 7 (Радовић), Бањац 7 (Зирић 6), Самарџић 7, Клајић 6.

ЖСК: Гушић 8, Мрђен 6, Осадсковски 6 (Самац 6), Џамбас 6 (Мајски 6), Гаџић 6, Стевановић 6, Зељко 6, Димић 6, Богданов 6, Клисара 6, Каурин 5.

М. Ковачевић

Војвођанска лига, југ -  Борац - Јединство 2:1, Славија - Купиново 3:2, Индекс - ЖСК 1:0,  Софекс - Ветерник 6:1,Младост – ЛСК 6:0, Подунавац - Слога 4:0, Сремац - Хајдук (Ч) 3:1,  Хајдук (Б) - Кабел 3:0.

Војвођанска лига, север - Задругар - Полет 4:2, Потисје - Младост (Т) 1:4,  Будућност - Слога 0:1,  Текстилац - Младост (А) 2:1, Суботица - Бачка 2:1, Раднички - Србобран 2:4, Тиса - Бечеј 4:5, Таванкут - Врбас 7:0.

Војвођанска лига, исток - Раднички  - Будућност 4:2, Вршац јунајтед - Славиа 4:2, Полет - ЖАК 3:4, Раднички (С) - Козара 1:3,  Слобода - Пролетер 0:1, Јединство (БК) - Јединство (НБ) 3:1, Слога - Динамо 0:4, Долина - Војводина 2:4.