ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА СЕВЕР Србобранци пред циљем

НОВИ САД: Младост из Бачког Петровца поклекла је на домаћем терену у утакмици против Србобран који је славио резултатом 0:1 (0:0).
с

Дерби у Бачком Петровцу припао је лидеру из Србобрана голом резервисте Боривоја Филиповића после контре у 68. минуту.

БАЧКИ ПЕТРОВАЦ: Гледалаца 200. Судија: Чапо (Суботица). Стрелац Боривоје Филиповић у 68 минуту.

МЛАДОСТ: Лења 7, Ожват 7, Рупар 6, Нешковић 6, Илић 7, Бероња 6 (Шпрох), Кања 7, Северињи 6 (Кобиларов 7), Фабри 6 (Валентик), Јакуш 6, Ђокић 7.

СРБОБРАН: Кронић 7, Д. Тешановић 6 (Филиповић 7), Пронек 7, Вујичић 6, Икрашев 6, Дашић 6,  Косовић 6 (Пејовић), Ђоровић 6 (Н. Тешановић), Бортник 6, Ћовин 7, Грабеж 6.

ТисаМладост (Т) 2:3 (2:2)

Центарфор гостију из Турије Плазачић је пропустио две прилике, пре вођства Тисе од 2:0 головима Шицара и Плавшића. Екипа из Адорјана је потом стала па су гости из Турије изједначили до одласка на одмор. У другом делу у слабом изднају обе екипе, у 56.минуту гол одлуке за победу гостију постигао је Козомора, шутом под пречку са 16 метара.

М. Митровић

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 30. Судија: П. Настасић Воркапић (Сомбор). Стрелци: Шицар у 30. и Плавшић у 35. за Тису, а М. Срданов у 36, Гашић у 41. и Козомара у 56. минуту за Младост.

ТИСА: Тасић 7, Ушумовић 6, Панић 6, Апро 6, Шицар 7 (Колунџић -), Живковић 7, Боршош 6 (Хајдер -), Ђурановић 6, Тодоровић 6 (Мандић -), Плавшић 7, Вучковић 6.

МЛАДОСТ: Ађански 7, Балинт 6 (Алексијевић -), Н. Срданов 7, Цигановић 7, Ђукић 7, Берић 7, Гашић 7, Козомора 7, Плазачић 6 (Мудрински -), М. Срданов 8, Николић 7.

Раднички (С) - Задругар 1:2 (1:1)

Дамир Вуковић обезбедио је опстанак у Војвођанској лиги сјајним лобом у 60. минуту.

СОМБОР: Стадион Радничког, гледалаца 100. Судија: Чонгор (Кула). Стрелци: Сапозниченко у 14. за Раднички, а Симићу 40. Вуковић у 60. за Задругар. Црвени картон: Кончаревић (Задругар).

РАДНИЧКИ: Вуловић 5, Дулић 7, Мазињанин 7, Чуљак 7, Јосић 6, Тевановић 6, Сапозниченко 6, Вукадиновић 7, Лучић 6, Ресановић 6, Ковачевић 5 (Жежељ).

ЗАДРУГАР: Балаша 7, Ранчић 6 (Кончаревић), Тасић 6 (Пјевић), Пејић 7, Павићевић 7, Вујовић 6 (Павков), Луковић 7, Сомић 7, Пековић 6, Стојановић 6, Бранковић 7.

Слога - Бачка (П)  1:2 (1:0)

Значајна победа гостујуће екипе из Пачира за опстанак у лиги.

ЧОНОПЉА: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија: Јурић (Сента). Стрелци: Јањић у 10. за Слогу, а Бабић у 50. и 58. минуту за Бачку.

СЛОГА: Зорић 7, Ребић 7, Кемењ 7, Видовић 7, Милошевић 7, Вукас 7, Митровић 7, Рајчанин 7, Поњевић 7, Пурић 7, Јањић 8.

БАЧКА: Павасовић 7, Милес 7, Ћук 7, Бореновић 7, Драгић 7, Рахић 7 (Пауновић 6), Котурица 7, Ђукановић 7 (Стојковић 6), Миловановић 7, Бабић 8 (Пурић 6), Миличић 7.

С. Ст.

Препород БСК 4:2 (2:1)

НОВИ ЖЕДНИК: Стадион Препорода, гледалаца 100, судија: Мудрински (Бачка Паланка). Стрелци: У. Ковач у 23. Копоња у 36. и 90. и Јарић у 69. за Препород, а Ранчић у 39. и Агбаба у 87. минуту за БСК. Црвени картони: Недић (Препород), а Милошевић (БСК).

ПРЕПОРОД: Секулић 7, Н. Грбић 7 (Јарић 8), Терзија 7 (М. Грбић 7), Недић 7, М. Ковач 8, Чабро 7, Поповић 7, Копоња 8, Н. Ждрња 7 (Д. Грбић 7), У. Ковач 8, Пабди 7.

БСК: Дражић 8, Савић 6, Божић 6, Живковић 7, Милошевић 6, Трифуновић 6 (Медић 6), Агбаба 7, Тимар 7, Ранчић 7, Бојић 7, Ћулић 6. С. Ст.

Таванкут - Младост (А) 3:1 (1:0)

ТАВАНКУТ: Стадион Таванкута, гледалаца 100, судија: Репчек (Врбас). Стрелци: Сили у 5. Н. Скендеровић у 50. и Бедековић у 90. за Таванкут, а Дивљак у 73. минуту за Младост.

ТАВАНКУТ: Ђурђевац 7, И. Скендеровић 7 (Г. Скендеровић 7), Балажић 7, Пољаковић 7, Сили 8, Визин 7 (Игњатовић 7), Шимић 7, Н. Скендеровић 8 (Бедековић 7), Војнић 7, Годар 7, Слобода 7.

МЛАДОСТ: Рашета 6, Петраш 6, Бурсаћ 7, Басарић 7, Фабер 6 (Солаћ 6), Рапајић 7, Медић 7, Станчев 6 (Мацановић 6), Мали 6, Зорић 6 (Дивљак 7), Ракић 7.

Већ у 5. минуту из соло продора Сили је постигао погодак, а у другом делу игре Таванкут је појачао гас и најбољи играч Небојша Скендеровић је био прецизан. Гости су смањили голом Дивљака у самом финишу, али то није било довољно.

С. Ст.

Слога (Ч) - Бачка (П) 1:2, Младост (БП) - Србобран 0:1, Препород - БСК 4:2, Тиса - Младост (Т) 2:3, Раднички (С) - Задругар 1:2, Таванкут - Младост Апа 3:1, Текстилац - Будућност (Г) 2:1. Слободан је био Полет (К)