Завршен дерби Црвена звезда-Војводина (0:0)

На Стадиону "Рајко Митић" судија свирао крај дербија првог кола Суперлиге Србије играног пред нешто више од 20.000 навијача
с

98` Крај утакмице

97` Звездина мрежа се затресла из офсајда

96` Драговић после брзе размене пасова шутира са 17 метара преко гола Војводине

91` Павков главом спушта лопту Иванићу који са 20-так метара шутира преко гола

90` Играће се седам минута надокнаде

86` Човић шутира главом, шанса за Војводину, лопта лети поред стативе, Зукић је добро убацио са корнера

85` Велика шанса за Павкова коме Симић брани ударац са 7 метара. Преходио продор и асистенција Катаија

84` Фалко из Звезде са 25 метара шутира преко гола

82` Бастајић у Војводини заменио Новевског

78` Драговић шутирао  после корнера из казненог простора, одбрана Војводине изблокирала ударац. Фалко из Звезде добио жути картон

74` Павков и Ераковић ушли у Звезди, изашли Крстовић и Родић

73` Војводина успела да рашчисти велику гужву у свом казненом простору

72` Буснић из Војводине добио жути картон, играо је руком

71` У Звезди Италијан Фалко мења Бена

63` Крстичић из Звезде добио жути картон због фаула над Ковачевићем

60` Максимовић и Зукић ушли у Војводини, изашли Топић и Мркаић

58` Новевски из контре са 14 метара шутира преко гола Звезде

57` Бен из полуокрета са 12 метара шутира преко гола после центаршута по земљи са леве странеб

55` Цуцин лепо параболом пронашао Топића иза леђа Звездине одбране, овај из тешке позиције успева да шутне, Борјан брани

51` Бен са четири метра пребацује гол Војводине, претходио продора Катаија, па асистенција Иванића

47` Иванић шутирао из казненог, лопта Качи Крстовића, пролази поред гола Војводине, одмах контра Војводине, прилика, Борјан брани ударац Новевског

46` Кренуо други део утакмице.Бакајоко и Канга заменили у Звезди Гајића и Санога

45` Катаи из окрета се леве стране шутира паралелно са гол линијом Новосађана. Завршено прво полувреме

45` Опет притисак Звезде, брз напад, центаршут Родића, Иванић шутира преко гола са 20-так метара

44` Катаи после паса Иванића шутира поред десне стативе гола Војводине

43` Добра контра Војводине у три потеза, Борјан пресеца центаршут Новевског, одмах потом Бен из Звезде погађа стативу из окрета са петерца после гужве пред голом Војводине

36` Војводина успоставила равнотежу у поседу лопте, Звезда више не диктира ритам. Играчи Војводине играју врло близу Звездиним, тако да је Звездин уводна жустрина значајно опала

34` Голман Војводине Симић лако укротио шут Мирка Иванића

33` Звезда узвратила шансом, после продора Катаија шутирао Крстичић, Симић брани

30` Прву велику шансу на дербију имала је Војводина, одлична контра, Борјан брани ударац, лопта стиже до Цуцина који добро шутира, корнер за Новосађане, одбрана Звезда рашчишћава ситуацију

28` Цуцин у Војводини мења повређеног Бјековића

25` После шутева Човића и Бена на почетку меча није више било акција које су резултирале шансом

19` Родић из Звезде добио жути картон због неопрезног старта над Новевским

15`Одбранбени играч Војводине Бјековић се жали на повреду. И даље слична слика као на почетку меча, Звезда више има лопту, Војводина тактички врло дисциплиновано настоји да звездашима скрати простор за игру

8` После дуго, дуго времена стадионом се ори хук навијача, што због короне донедавно није било могуће. Уз то, први пут се од ове сезоне у Суперлиги Србије примењује ВАР технологија

7` Звезда агресивнија, игра се последњих минута на половини Војводине

4` Притисак Звезде трајао неколико минута, после Иванићеве асистенције Бен шутира преко пречке

1` После петнаест секунди Немања Човић одлично шутирао са нешто више од двадесет метара на гол Звездиног голмана Борјана, лопта пролетела полувисоко поред стативе

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Милан Борјан, Милан Гајић, Срђан Бабић, Мирко Иванић, Ненад Крстичић, Александар Катаи, Александар Драговић, Милан Родић, Ел Фарду Бен, Секу Саного, Никола Крстовић,

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Марко Бјековић, Младен Деветак, Душан Стевановић, Владимир Ковачевић, Немања Човић, Мирко Топић, Александар Буснић, Владан Новевски, Вељко Симић, Момчило Мркаић