ЖФК Спартак - ЖФК Пожаревац 8 : 0 (3:0)

СУБОТИЦА: На старту нове такмичарске сезоне "голубице" су оствариле прву победу.
spartak

Стручни штаб је одлучио да пружи шансу играчицама са мањом минутажом у намери да одмори и опорави играчице које су на квалификационом турниру Лиге шампиона поднеле највећи терет. На данашњој утакмици већина младих играчица је оправдала указано поверење, а посебно се истакла дебитанткиња Анастасија Ћирић.

Већ у 7. минути Спартак је имао идеалну прилику да затресе мрежу Пожаревца. Ђапићева је истрчала далеко од свог гола како би предупредила напад. Танасковић шутира са око 25 метара у празан гол, али је лопта промашила мету.

Мрежа Пожаревца је остала нетакнута до 14. минута када је Алина Бака започела голеаду. Након ње се на листу стрелаца уписало још 5 "голубица" за коначан скор од 8:0.

Од занимљивих детаља треба издвојити 82. минут када Ћирићева није успела да реализује казну са беле тачке, односно истаћи добру одбрану Дуње Крујичић.