Зрењанинска лига: Нафташи кући певајући

Играло се борбено и оштро. Војводина је повела у 6. минуту првим од два досуђена пенала, а Барбат је повећао вођство. Гости су успели да изједначе у 38. минуту.
Fudbal vesti

Војводина (Б) - Нафтагас (Е) 3:3 (2:2)

БАШАИД: Игралиште Војводине, гледалаца 150, судија: Пауновић (Житиште), стрелци: Селаковић у 6. и 90. (оба из пенала), Барбат у 14. за Војводину, Тодоров у 18. Д. Дабић у 38. и 78. минуту за Нафтагас. Жути картони: М. Грујић, Танацков (Војводина), Р. Дабић, Мандић, Пап, Милосављев, Јелић, Живков, Топалов, Грабунyија (Нафтагас). Црвени картон: Стеванов (Вовјодина).

ВОЈВОДИНА: Стеванов, Д. Попов, Селаковић, М. Гаврић, Барбат, Г. Попов (Армацки, Михок), Ду. Попов, Докман, Олаји, Шошић (Грујић), Танацков.

НАФТАГАС: ЖИвковић, Јелић, Пап, Милосављевић, Д. Мандић (Миланковић), Р. Дабић, Н. Дабић, Грабунyија, Топалов, Ђурић, Живков (Путинац).

У 78. минуту исти играч довео је своју екипу у вођство од 3:2. У 90. минуту голман домаћина Стеванов лопту је руком ударио ван казненог простора и морао је да напусти игру, а на његово место заузео је Михок. У самом финишу је досуђен и други пенал за домаћина који је реализовао Светислав Селаковић и тако изједначио. Овим бодом Елемирци су обезбедили опстанак.

М. Секулић

Црвена звезда - Банат (Ч) 2:1 (1:0)

РУСКО СЕЛО: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Б. Јонић (Кикинда), стрелци: Петровић у 13. и 81. за Црвену звезду, Стојановић у 65. минуту за Банат. Жути картони: Грубор, Васичин (Црвена звезда), Бајкин, Крстић (Банат).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: П. Ољача, Марков (Пролић), Васичин, Н. Ољача, Yапа, Спахић, Петровић, Медић, Пенавски, Грубор, Крyалин.

БАНАТ: Сладовић, Радојковић (Куштримовић), И. Ракитић, С. Ракитић, Радојчић (Јолић), Крстић, Јоцић, Бајкин, Добрић, Стојановић, Ковач.

Фудбалери Црвене звезде опростили су се од својих навијача тесном победом против добре екипе из Ченте, коју чека бараж за Војвођанску лигу као другопласирана екипа Подручне лиге Зрењанин. Црвеној звезди победу је обезбедио најбољи играч Петровић који је два пута матирао голмана Сладовића. Имали су гости неколико зицера које нису реализовали. Тако су Рускоселци укњижили три бода. Био је то сусрет који није одлучивао ниочему зато се није играло на све или ништа, гости су били фаворити.

М. Рачић

Борац - Војводина (НМ) 5:0, Русанда - Билећанин 5:0, Пролетер - Лехел 2:6, Младост (Л) - Младост (БД) 2:0, Омладинац - Крајина 0:6, Црвена звезда (РС) - Банат 2:1, Црвена звезда (ВС) - Нафтагас (Б) 6:2, Војводина (Б) - Нафтагас (Е) 3:3.