Зрењанинска лига: Наковчанима дерби

Домаћин је повео лепим поготком у 20. минуту преко Давида Сакала.
Fudbal

Полет - Делија 3:1 (1:1)

НАКОВО: Игралиште Полета, гледалаца око 100, судија: Н. Ранков (Кикинда), стрелци: Сакан у 20. Драганов у 60. и Б. Јеличић у 91. за Полет, а Да. Миладинов у 25. минуту (из пенала) за Делију. Жути картони: Сабљић, Анушић, Драганов, Мајсторовић (Полет), Н. Симић, Кричковић, Недељков (Делија). Црвени картон са клупе: Вукобрат (Делија).

ПОЛЕТ: Анушић, Тубин, Адамовић, Гавранчић (Кочиш), Сабљић, Шћепановић, Драганов (Бо. Јеличић), Бабић, Буцало, Сакал, Малогајски (Велемиров).

ДЕЛИЈА: С. Поповић, Тот, Степанчев, Де. Миладинов (Челекетић), Кричковић, Да. Миладинов, Живко, Србљин, Недељков, Д. Симић, Н. Симић (Хун).

Пет минута касније гости су изједначили са беле тачке а стрелац је био Дарко Миладинов. Кристија Драганов је погодио мрежу гостију за вођство од 2:1, а у првом минуту надокнаде у листу стрелаца се уписао и резервиста Борис Јеличић.

М. Секулић

Црвена звезда - Младост 1:3 (1:1)

РУСКО СЕЛО: Стадион Црвене звезде, гледалаца 50, судија: Бјелош (Зрењанин), стрелци: Попеску у 20. за Црвену звезду, М. Топаловић у 26. 85. и Новковић у 90. минуту за Младост. Жути картон: О. Босанчић (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирић 5, Ољача 5, Маријановић 5, Спахић 6, Попеску 7, Гуду 6, Михалачки 5, М. Узелац 5, Ђ. Босанчић 5 (Ћеран), О. Босанчић 5, Крyалин 6.

МЛАДОСТ: Мишков 7, Голе 6, Марић 6, С. Топаловић 6, Митрић 6, М. Топаловић 8, Срдић 7, Каурин 7, Новковић 7, Крстовић 6, Радуловић 6.

Некомплетни домаћини и лоша реализација скупо су коштали Црвену звезду против гостију из Банатског Деспотовца који су дошли у Руско Село са 11 играча, а доминацију коју су имали у финишу меча против знатно ослабљеног домаћина искористили своје шансе и однели важне бодове из Руског Села.

На другој страни Драган Видовић није могао да рачуна на искусног голмана Ољачу, тако да није могао више очекивати од ових младих фудбалера.

М. Рачић

Црвена звезда (ВС) - Војводина 5:1, Црвена звезда (РС) - Младост (БД) 1:3, Младост (Л) - 2. октобар 2:0, Борац - Пролетер 2:0, Раднички - Банат 0:1, Полет - Делија 3:1, Нафтагас - Русанда 3:0, Омладинац - Лехел 0:1.