ЗРЕЊАНИНСКА А ЛИГА Убедљиви Лазаревчани

Конак - Задругар 0:7 (0:5)
lopta

КОНАК: Игралиште Конака, гледалаца 100, судија: З. Вујанов (Зрењанин). Стрелци: Милош Габоров у 5.и 15. Ранко Марковић у 27. 33. 65., Немања Обрадов у 31.и 75.минуту.

КОНАК: С. Хорват 5, Давор Гуран 5, Д. Николин 5, Нинослав Гуран 5, Владимир Сараволац 5, С. Стојшић 5, С. Рајак 5, Н. Марјановић 5, Б. Бабић 5.

ЗАДРУГАР: Вељко Лучић 8, Ђукановић 7, Тркуља 7, Р. Марковић 9, Н. Обрадов 8, М. Габоров 8, Душан Фуртула 8 (Дарко Зејак 7), Ђ. Лучић 7 (Н. Станишић 7), Ерић 7, Поповић 8, Д. Милетић 7 .  Лидер првенства фудбалери Задругара из Лазаревца лако су победили екипу Конака. Већ у првом делу  лидер је постигао пет голова.

ОФК Граднулица - Борац  3:0 (0:0)

ЗРЕЊАНИН: Игралиште ОФК Граднулице, гледалаца 100, судија: Н. Марков (Зрењанин). Стрелци: Душан Јосимов у 65. и Жарко Матић у 80. и 92. минуту (из пенала) за ОФК Граднулицу. Жути картони: Митар Лаловић и  представник клуба Данило Бјелица у 15. минуту (ОФК Граднулица), а Едвард Рама, Ђурић, Дељкић (Борац).

ОФК ГРАДНУЛИЦА: С. Јевремов 8, Марковић 7, Д. Јосимов 8, Кнежевић 7, Раденковић 7, П. Вукојевић 7 (Б. Тумо 7), Жарко Матић 9, Милановић 7 (Лука Шаренац 6), Мрђеновић 7, Ј. Јевремов 7, М. Лаловић 7 (Стефан Живанов 8) .

БОРАЦ: Јован Торђан 6, Кајтез 5, Дологушин 6 (Гавриловић 5), Кемера 6 (Драган Војнов Грујин 6), З. Иванов 6, Едвард Рама 7, Жеравица 6 (Абедин Зећири 6), Томашев 5, Ерић 6, Ђурић 6, Дељкић 6  Tек у финишу утакмице фудбалери Граднулице успели су да сломе отпор фудбалера Борца.

Лехел - Младост 1:2  (1:1)

МУЖЉА: Игралиште Лехела, гледалаца: 100, судија:С . Пјевач (Зрењанин). Стрелци: Бојан Јовановић у 8. (из пенала) за Лехел, а Лука Милошевић у 45. и Милинко Јовановић у 63. минуту за Младост. Жути картони: Саболч Чикош, А. Михајлов, П. Калапиш (Лехел), а Арсић, Гужвић, Момир Бркља (Младост) .

ЛЕХЕЛ: Палфи 7, Чикош 7, Тапаи 6 (Ратић 6), Садрија Аслани 7, А . Михајлов 6 (Њергеш 7), Михајловић 6, Саша Иванов 6, Илибашић 5, Б. Јовановић 8, Калапиш 7, Филип Фекете 6 (Антонио Исмаили 6) .

МЛАДОСТ: Д. Панић 8, Кулић 7, Игор Томин 7, Арсић 7, Гужвић 6, Ђорђевић 7, Јовановић 7, Л. Милошевић 9 (Момир Бркља 7), Нинић 7 (Спасојевић 6), Васиљевић 7 (Вукашин Панић 7), Дадо Тадић 7.

Јединство - Нафтагас 4:2, Крајина - Младост (ББ) 3:3, Лехел - Младост (Л) 1:2, ОФК Граднулица - Борац 3:0, Тамиш - Потисје 1:2, ОФК Клек - АСК 4:5, КСК Конак - Задругар 0:7.

1. Задругар       12     11     1      0      59:9  34

2. Граднулица   12     10     0      2      72:11        30

3. Потисје 12     10     0      2      41:15        30

4. Младост (Л)   12     8      1      3      38:19        25

5. Тамиш   12     7      1      4      34:15        22

6. Јединство      12     7      0      5      33:31        21

7. Клек     12     6      0      6      32:52        18

8. Борац    12     4      2      6      19:20        14