Богдановић постигао 12 поена у победи Атланте, Покушевски се вратио на терен

АТЛАНТА: Кошаркаши Атланте победили су на свом терену екипу Кливленда резултатом 120:118 у ноћашњем мечу НБА лиге.
1

Најефикаснији у екипи Атланте био је Деџонте Мареј са 29 поена, док је Оњека Оконгву додао 21. Српски кошаркаш Богдан Богдановић је постигао 12 поена и имао је два скока и две асистенције и једну украдену лопту за 23 минута на терену. Код гостију, најбољи је био Донован Мичел, који је постигао 44 поена уз по пет скокова и асистенција.

Кошаркаши Шарлота победили су у гостима екипу Оклахоме резултатом 137:134. У победничком тиму бриљирао је Пи Џеј Вашингтон са 43 поена. Ајзеа Џо је био најефикаснији у домаћем тиму са 33 поена, док је Џејлен Вилијамс додао 31. За кошаркаше Оклахоме играо је и српски кошаркаш Алексеј Покушевски, који се на терен вратио после три месеца паузе због повреде ноге. Он је на терену провео 10 минута, а забележио је две блокаде и један скок.

Голден Стејт је на свом терену надиграо Њу Орлеанс резултатом 120:109. У редовима актуелног шампиона НБА лиге најбољи је био Стеф Кари са 39 поена, док је Џордан Пул додао 21. Код гостију, најефикаснији је био Брендон Инграм са 26 поена.

У осталим ноћашњим утакмицама НБА лиге, постигнути су следећи резултати: Вашингтон - Бостон 130:111, Мемфис - Орландо 113:108 и Торонто - Мајами 106:92.