ЈОКИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ЛЕЈКЕРСА: "Тешко их је чувати"
Српски кошаркаш Никола Јокић изнео је утиске после пораза од Лос Анђелес Лејкерса.
"Језераши" су славили после продужетка са 127:125, а јунак је био Лука Дончић.
Јокић је упитан шта је желео у кључним моментима.
"Само да бацим савршено додавање... Имамо доста играча који су претња", рекао је Јокић.
Млади Спенсер Џонс није успео да сачува Дончића у последњем нападу.
"Спенсер је био у стању да добро игра, али није успео да усмери ка удвајању... то је процес учења... Они су најбољи на свету".
Тешко је чувати Дончића и остале звезде.
"Можете их некако обуздати, али напад је тај који одлучује. Тешко је чувати те момке, најбоље у лиги", истакао је Јокић.
Иначе, Јокић је остварио нови трипл-дабл – 24 поена, 16 скокова, 14 асистенција, пет украдених лопти и једна блокада.
(Б92)