НИЈЕ БИЛО НЕИЗВЕСНОСТИ Кошаркаши Црвене звезде поражени од Барселоне

БЕОГРАД: Кошаркаши Црвене звезде поражени су вечерас од Барселоне резултатом 76:85 у мечу 25. кола Евролиге.
kosarka, lopta/Dnevnik/R. Hadzic

Звезда сад има скор 10-15, а Барселона 17-8.

Прва деоница је почела лоше кошгетерски за обе екипе, а окончана је вођством гостију 18:17.

Барселона је до двоцифрене предности у другој деоници (30:19) стигла на крилима Дарија Бризуеле који је шутирао за три поена 4/4.

На полувремену је било 47:34 за Барселону која је почетком треће деонице водила и плус 17 (51:34).

У последњих 10 минута се ушло резултатом 64:51 за госте.

Шест и по минута пре краја Звезда је дошла на минус 10 (60:70).

Минут и 36 секунди пре краја било је 79:71 за госте и тада је било јасно да ће Барселона славити.

У Звезди је најефикаснији био Немања Недовић са 21 поеном, Јаго дос Сантос је дао 13, а Џоел Боломбој 12.

Барселону је предводио Бризуела са 20 поена (6/7 тројке), Јан Весели је дао 16, а Николас Лапровитола 12.

У наредном колу Звезда ће угостити Жалгирис који је вечерас као домаћин савладао Панатинаикос резултатом 80:68 и сад има исти скор као шампион Србије.