Одлични Богдановић водио Атланту до победе над Торонтом

ТАМПА: Српски кошаркаш Богдан Богдановић наставио је са одличним играма и предводио је екипу Атланта Хоукса до победе у гостима над Торонто Репторсима са 108:103, у наставку НБА лиге.
bogdan bogdanovic nba
Богдановић је био најефикаснији у редовима Атланте и за 39 минута на терену постигао је 23 коша, шутирајући тројке пет од осам, уз шест скокова и четири асистенције.

Истакао се и Клинт Капела са 19 поена и чак 21 скоком.

У редовима Торонта, најбољи је био Паскал Сијакам са 30 кошева.

Атланта је четврта на табели Источне конференције са 30 победа и 25 пораза.

Немања Бјелица у поразу свог Мајамија од Финикса106:86, одиграо је шест минута , два пута је безуспешно шутирао и забележио је једну асистенцију, док Алексеј Покушевски није играо за Оклахому, која је изгубила од Јуте106:96.

Резултати: Минесота – Бруклин 97:127,Торонто – Атланта 103:108, Индијана – ЛА Клиперс 115:126, Шарлот – ЛА Лејкерс 93:101, Јута – Оклахома 106:96, Финикс – Мајами 106:86,Портланд – Бостон 115:116.