Регионална лига кошаркашица: Воша решила меч у првом полувремену

Након победе против Бановића у ВАБА лиги у уторак, кошаркашице Војводине 021 уписале су нови тријумф, овог пута против другопласиране екипе Орлова из Бањалуке.
kosarka

Воша је сусрет практично решила у првом полувремену, када је захваљујући сјајној другој четвртини направила велику разлику, коју је до краја требало само одржати.

Нешто боље су гошће отвориле утакмицу и повеле са 6:0. Новосађанке су, међутим, брзо направиле преокрет и током целе прве деонице игра је била изједначена. Дуга прича виђена је у наставку. Играчице Војводине су се разиграле  и врлчо брзо направиле разлику од 17 поена.

До краја сусрета виђена је изједначена игра, што је одговарало домаћим кошаркашицама. Нису дозволиле да испусте стечену разлику, па су уписале два нова  бода.  против босанске екипе.

С. Ру.

Војводина 021 - Орлови 78:65 (25:23, 18:3, 22:24, 13:15)

ПЕТРОВАРАДИН: Спортска хала Петроварадин, судије: Милорадовић, Влаховић, Јовичин.

ВОЈВОДИНА 021: Јаковљевић 12, Мишељић 15 (9 ск), Подунавац 8, Ле. Радуловић 2, Адамовић 19, Опачић 2, Цукић 9, Ђорђевић 1, Јововић 10.

ОРЛОВИ: Ерак 6 (8 ск), Домузин 12, Ристић, Рајић 33, Глигић 11, Требовац 3, Свитлица (7 ск), Бабић.