clear sky
8°C
10.05.2025.
Нови Сад
eur
117.2248
usd
104.3947
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

СФЕРОПУЛОС ПРЕД ДУЕЛ СА ИГОКЕОМ: "Сада је време да будемо потпуно фокусирани и спремни "

09.05.2025. 18:17 18:21
Пише:
Извор:
Б92
sferopulos
Фото: ABA liga (Crvena zvezda/Djordje Kostic)

Тренер кошаркаша Црвене звезде Јанис Сферопулос изјавио је да његова екипа мора да буде фокусирана током свих 40 минута у првој утакмици четвртфинала плеј-офа АБА лиге.

Кошаркаши Црвене звезде дочекаће у суботу од 20 часова Игокеу у Београдској арени.

"Почиње плеј-оф, најбитнији део сезоне. Током сезоне смо играли како смо играли, сада је време да будемо потпуно фокусирани и спремни. Играмо против доброг тима Игокее, то је екипа коју веома поштујемо, играју добро како у одбрани, тако и у нападу. Наш посао је да одиграмо најбоље што можемо. Познајемо их, већ смо играли у регуларном делу сезоне, мање-више знамо шта можемо да очекујемо. Морамо бити фокусирани свих 40 минута и играти нашу игру", рекао је Сферопулос.

Кошаркаш Црвене звезде Филип Петрушев изјавио је да је Игокеа незгодан противник и да црвено-бели морају добро да се припреме за дуел.

"Очекују нас тешке утакмице против јако доброг противника који има свој квалитет. Морамо максимално мотивисани да удјемо у сваки меч. Знамо који нам је крајњи циљ, ово је први корак, зато морамо да идемо утакмицу по утакмицу", поручио је Петрушев.

Извор:
Б92
Пише:
Пошаљите коментар
СФЕРОПУЛОС: Са оваквом одбраном немамо чему да се надамо у плеј-офу
sferopulos

СФЕРОПУЛОС: Са оваквом одбраном немамо чему да се надамо у плеј-офу

04.05.2025. 22:07 23:33