Kвалификације за ЕП (19):Србија - Јерменија 4:0 (2:0)

Омладинска репрезентација Србије наставила је сјајним играма на првом квалификационом турниру за ЕП у Естонији. „Орлићи” су победили репрезентацију Јерменије с 4:0 (2:0)

и тако обезбедили пролазак у наредни круг квалификација, без обзира на резултат који остваре за три дана против Чешке, пошто по две екипе пролазе из сваке групе.

Они су тако наставили сјајне игре у Естонији где су у првом колу славили 5:0, па им је гол разлика чак 9:0. И не само то...
Иван Шапоњић је постигао два гола у првом полувремену (21. и 44. минут), док су у наставку меча погодили Милан Сенић и Лука Јовић, коме је то четврти гол у две утакмице. Иван Шапоњић је такође невероватан, пошто је постигао само један гол мање.

Србија је на овој утакмици наступила у саставу: Николић; Мијаиловић (од 71. Гудељ), Станковић, Златковић, Шаренац, Сенић, Главчић (од 61. Лутовац), Зличић (од 70. Дуроњић), Јовановић, Шапоњић и Јовић.