Суперлига одбојкаша: Шампион протутњао Тополом

ТОПОЛА: Није било дилеме око тога ко је апсолутни фаворит у дуелу 11. кола Суперлиге и одбојкаши Војводине су оправдали тај епитет убедљиво савладавши екипу Карађорђа.
o

Ништа нису препуштали случају Новосађани и у најјачем саставу су се супротставили “фењерашу” који зна да буде неугодан ривал на свом терену. Сада, ипак, Тополчани нису могли више од само јачег отпора у другом сету и гости су посао завршили за само сат и 15 минута.

При вођство од 11:4 у трећем сету, у дресу Воше дебитовао је 19–годишњи Кавого Ландри, појачање из Камеруна.

Шампион је на овај начин наставио победнички низ у првенству у ком има само један пораз. Црвено–бели су до сада бројали до десет тријумфа, док им је овај био девети заредом.

У последњој суперлигашкој утакмици у овој години Војводина следећег викенда гостује Спартаку у Љигу.

К. Б.

Карађорђе – Војводина 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)

ТОПОЛА: Сала ОШ “Карађорђе”, гледалаца: 80, судије: Стевановић (Београд), Спасић (Крагујевац).

КАРАЂОРЂЕ: Дудуј 5, Антић 1, Симић 10, Радовић 4, Милосављевић 2, Смиљанић (либеро), Шормаз, Бојовић, Миленковић (либеро), Вемић 2, Јовановић, Надаждин, Бекрић 6, Радовановић.

ВОЈВОДИНА: Симић 8, Милановић, Бајандић, Зечевић, Негић (либеро), Рудић 10, Кавого 2, Убипарип 10, Мишковић (либеро), Антуновић, Буцуљевић 2, Парапунов 15, Крсмановић, Мехић 9.