Хокејашка лига: Воша и Цеље поделили бодове

Хокејаши Војводине изгубили су другу утакмицу од Цеља у 14. колу Интернационалне хокејашке лиге.
ХК Цеље/ Изједначено у двомечу

Војводина је претходни дан победила резултатом 5:1, па су екипе поделиле бодове у овом двомечу. Повели су Новосађани голом Милоша Бабића, али су Словенци брзо узвратили преко Нејца Кастелица. Пред крај прве трећине Цеље је повело 2:1 голом Рока Клавжара. Исти играч обележио је и почетак другог дела игре новим поготком. Није прошао ни минут, а Словенци су повећали предност преко Аљажа Огризека. Смањила је Војводина предност у 30. минуту голом Уроша Бјелогрлића, али се гостујући тим за пет минута поново одлепио поготком Ника Куковича.

Последња трећина почела је новим голом за Словенце. Поново је био прецизан Кастелиц. До краја утакмице виђена су још три гола. Реља Радосављевић је погодио за Војводину, а Огризек и Погачник за Цеље које је стигло до убедљиве победе.