НОВОСАЂАНКА ЗЛАТНА НА ЕВРОПСКОМ КУПУ: Џудисткиња Александра Андрић тријумфално почела сезону
09.02.2026.
15:06
15:13
Коментари (0)
Александра Андрић из Новосадског џудо клуба освојила је злато у категорији до 70 килограма на Европском јуниорском купу у Сарајеву.