Прва лига Север за рукометашице: Кикинђанке јесење првакиње

Рукометашице Кикинда забележиле су једанаесту узастопну победу, овога пута пред својим навијачима савладале су екипу Лаки из Црвенке (25:20) и пролећни део првенства Прве лиге север дочекаће на првој позицији.
rukometasice kikinde

Кикинђанке су биле далеко надмоћније, већ после 15 минута водиле су  са 9:1, да би на одмор отишле са седам голова предности (16:9).

И у наставку је екипа са севера Баната била далеко боља, лако је одржавала предност, с тим што су Црвенчанке биле агилније и утакмицу завршиле са само пет голова минуса.

Тренер кинкиндске екипе  Драган Мракић може да буде задовољан како су његове изабранице одиграле полусезону и да са великим оптимизмом чека наствак такмичења.

М. С.

Кикинда - Лаки (Црвенка) 25:20 (16:9)

КИКИНДА: СЦ Језеро, гледалаца 300, судије: Вујацков и Ј. Ристић (Нови Бечеј). Седмерци: Кикинда 4 (4), Лаки 4 (4), искључења: Кикинда 16, Лаки 14 минута.

КИКИНДА: Проданов, Теић 2, А. Ћубрило 1, Мракић, Маркитин 2, Бјелић 1, Ж. Радаковић 4 (3), Ердељан, Шицар, Рацков, Латиновић, Лазић, Чочај 2, Ана Чубрило 8 (1), Јовановић 2, Ђукић 3.

ЛАКИ: Јововић, Булатовић 2, Рабреновић, Таталовић, Радуловић 1, Д. Радуловић 5, Дракулић, Грабеж 4, Димитрић 5.