РУКОМЕТАШИ ВОЈВОДИНЕ СИЛОВИТИ ПРЕД ЛИГУ ЕВРОПЕ: Убљани без шансе у Сланој бари

Рукометаши Војводине су након, рекли би се, очекиваног пораза од Кадетена 24:27 у Лиги Европе, успели да убедљиво савладају Уб у Суперлиги Србије са 35:16.
Ф. Бакић

Новосађани су у комбинованом саставу са неколико дебитаната у сенироском рукомету убедљиво славили и  од првог минута је било јасно да ће гости из уба лоше да се проведу.  Ова победа подигла је самопоуздање црвено-белима који у добром расположењу дочекују окршај са Фленсбургом у Новом Саду у оквиру Топ 16 фазе Лиге Европе. Меч са Немцима игра се у у уторак од 18.45 сати.

Голман Новосађана Фран Лучин истакао је да је ова победа одлично утицала на тим пред Лигу Ервопе.

Увек је добро када екипа победи и још на то се и одмори. Тренер Ројевић је могао да нам подели минутажу да сви одморно дочекамо дуел са Фленсбургом, а додатно је добро што су шансу добили млади играчи попут Боројевић, Драшка и Станкова и веома су је добро искористили. сећам се када сам ја почињао, значили су ми савети старијих, тако сада и они стасавају што је сјајно за клуб - поручио је чувар мреже Воше.