Сеха Гаспром лига: Горење – Војводина 37:20 (19:11)

Рукометаши Војводине претрпели су још један пораз у Сеха Гаспром регионалној лиги. На гостовању у Словенији, парирали су домаћем Горењу само у неколико уводних минута, а онда су до краја доживели веома убедљив убедљив.
Rukometasi Vojvodine

Само је два пута било нерешено (2:2), а домаћин је у свега три минута направио серију и одлепио се на осетнију разлику коју је стално повећавао. Донекле прихватљивих осам разлике на полувремену, брзо су прерасли у двоцифрени минус почетком другог дела игре и зато не чуди убедљив пораз на крају.

ВЕЛЕЊЕ: Хала спортова, гледалаца: 400, судије: Гонжурек и Циндрић (Хрватска). Седмерци: Горење 3 (1), Војводина 3 (2). Искључења: Војводина 6 минута.

ГОРЕЊЕ: Ферлин (6 одбрана), Вујовић (2 одбране, седмерац), Запоншек (7 одбрана), Цехте 4, Медвед 6(1), Хасељић 2, Д. Тајник 2, Овничек 2, Тоскић, Дробеж 3, Поточник 3, Маркотић 3, Вердинек 3, Клеч, Запоншек, Ј. Тајник, Брумен 9.

ВОЈВОДИНА: Јандрић (2 одбране), Јелић (5 одбрана, 2 седмерца), Чагаљ 2, Стојановић 2, Надовеза 2, Јовановић 4, Ратковић, Трифковић, Станковић 2, Николић 1, Радичевић, Бојанић, Грозданић 6, Радовић 1.