Прва титула ватерполисткиња Палилуле

Победом у другом сусрету финала плеј-офа Палилула је освојила шампионску титулу.
vaterpolo FF--4871

То је први трофеј у историји овог клуба. Звезда је била достојан ривал, али су нове шампионке током читавог сусрета биле боље. Из четвртине у четвртину су повећавале предност.

Непуних шест минута пре краја водиле су са 10:5. Тада је Звезда заиграла на све или ништа и за нешто више од три минута постигла четири гола. Поготком Теодоре Рудић 19 секунди пре краја Палилула је одбранила предност и стигла до најважније победе у историји клуба.

Медаље и пехар играчицама оба тима уручио је Ђорђе Ђорђевић извршни директор Ватерполо савеза Србије.

Црвена звезда - Палилула 9:11 (1:2, 3:4, 1:3, 4:2)

БЕОГРАД: Базен Милан Гале Мушкатировић. Судије: Раковић-Крстоношић и Балажевиж. Играч више: Црвена звезда 12 (3), Палилула 8 (2). Две играчице више: Црвена звезда 1 (0).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Лазић, Панотивћ 2, Чегар, Мијушковић 1, Ђукић, Миљковић, Миловановић, Новаковић 1, Капларевић 1, Илић, Теодоровић 1, Јаковљевић, Згоњанин, Мишковић 3.

ПАЛИЛУЛА: Петровић, Игњић, Плећаш, А. Милићевић 4, Трмчић, Рудић 1, Глушчевић 2, Д. Милићевић, Марков, Мандић 2, Миладиновић 1, Колашинац, Димитријевић, Настић 1.