Ватерполисткиње Војводине треће у првенству

Ватерполисткиње Војводине су забележиле и другу победу против Таша 2000 и освојиле треће место у српском првенству.
vaterpolistkinje vojvodine

Утакмицу је преломила друга четвртина коју су изабранице Слађане Дрезгић добиле са 5:1. У наставку Новосађанске су успеле да одрже разлику стечену у првом полувремену и забележе победу вредну трећег места у првенству.

Војводина - Таш 2000 11:6 (1:0, 5:1, 2:2, 3:2)

НОВИ САД: Базен Слана Бара. Судије: Виријевић и Ђорђевић. Искључења: Војводина 16, Таш 2000 4.

ВОЈВОДИНА: Травар, Швец 3, Авдић 3, Бањац 1, Тробоњача, Павлин, Шошић, С. Попов, М. Попов 1, А. Жагар , Рончевић 2, Моћан 1, Орађанин, Н. Жагар.

ТАШ 2000: Карличић, Пејчић 1, Шарац, И. Лујић, Тодоровић, Тодоровски, Н. Миленковић, Усејновски, Гашић 3, Зелић 2, Н. Миленковић, Богодављев.